Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár nap múlva fogom elkezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva fogom elkezdeni a Lindynette20 fogamzásgátló szedését a menzim első napján. Nagyon felborítja a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Több helyen is olvastam h nem 5-6 nap volt a menzesze, hanem akár 20.. vagy köv menziig is kitartott. Persze tudom, h mindenkire máshogy hat, nem vunk egyformák. Csak hogy mire számítsak, vagy nem is tudom...:)

A másik kérdésem az lenne, hogy szerintetek nagy gáz, ha már első alkalommal csúsztatok, és szünet nélkül szedem? Csak mert nyaralás..és így úgymond kényelmesebb lenne. És akkor csak a 2.levél után tartanám meg a 7napos szünetet. Vagy ez csak egy jó nagy lórúgás a szervezetemnek? :S

előre is köszi, Sz.


2008. júl. 12. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ahogy te is irod, mindenkire máshogy hat. Én kb 4 hónapja szedem, nekem rövidebb tőle a menzim, viszont a fájdalom nem csökkent nagyon. A másik kérdésedre a válasz, az egész csusztatás egy nagy baromság, mert igen,jól összezavarod vele a szervezeted, főleg ha most kezded el. Ne csodálkozz ha majd lesz tőle köztes vérzésed. Ott van a tampon és nem lesz semmi bajod nyaraláskor.
2008. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is így elsőre, nem lenne érdemes két levelet beszedni, mert azt sem tudod hogy az elsőre hogyan reagál a szervezeted. Lehet hogy tök normálisan megjön és el is múlik pár nap alatt, de előfordulhat amit írtál, hogy köztes vérzés meg hosszabb menszi, ez akkor is előfordulhat ha két levelet szedsz be elsőre, csak még jobban összezavarod a szervezetedet, lehet hogy semmivel sem lenne jobb, lehet hogy rosszabul járnál, mintha rendesen szeded, de komolyan, akkor meg inkább szedd rendesen és így hamarabb beáll.
2008. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!