Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelytablettáról, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelytablettáról, mi a véleményetek? Mennyire biztonságos? Kinek milyen tapasztalata van róla?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan biztonságos, ha ezt alkalmazod, cska úgy, hogy ne élvezzen beléd a párod. Úgy meg mit ér a jó szex?? Bocs, de sztem nem sokat...

A másik meg, hoyg drága...

Én a helyedben inkább tabi vagy gyűrű, ha párkapcsolatban élsz.

2009. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem használnám. Nem akarok úgy járni, mint az a 16 éves gyerek, aki emellett esett teherbe és ide írt úgy április környékén... Ha biztonságban akarod tudni magad, akkor tabi, gyűrű vagy óvszer.
2009. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100-ból 5-20 nő esik teherbe emellett 1 év alatt. Én biztos nem viselnék ekkora kockázatot.
2009. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mi kipróbáltuk és semmi nem történt csak annyi hogy a 2.alkalommal nagyon csípett, ez nem tudom mitől lehetett.
2009. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az a véleményem hogy én tuti nem bíznám rá magam.
2009. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! mi óvszerrel védekzünk, csak gondoltam megkérdezem, hogy erről mik a tapasztalatok. de így már biztosan nem fogom kipróbálni!

21/L

2009. aug. 13. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Patentex oval nagyon jó! Nyugodtan kipróbálhatod,én ezt használom,de kizárólag megszakitással!
2009. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nah ez az.. megszakítással jók ezek.... szóval ezek számomra nem fogamzásgátlók...
2009. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és még megszakítással sem tuti. plusz úgy oda a pasi öröme. plusz szerintem drága is nagyon. a gumi biztosabb és anyagilag is jobban jártok, megszakítás sem kell.
2009. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:07-es vagyok: és ha úgy használod,hogy egy darabig csak a kúppal csináljátok,majd ha nem birja tovább a pasi,akkor húzzátok fel a gumit?
2009. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!