Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a fogamzásgátló tablettákról?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyok együtt a barátommal és most felmerült a gyógyszer. Bár ő nem ragaszkodik hozzá, mert semmi bajunk a gumival. Illetve azt mondja, hogy csak meghínék tőle, de a legjobban attól tart, hogy nem lesz olyan a sexuális vágyam, mint most.

Utánaolvastam, néztem véleményeket, és nem győzött meg arról, hogy jobb lenne.

Bár, a fogamzásgátló tablettától elméletileg kevesebb pattanás jönne ki és a túlzott szőrösödés is alább hagyna. Ezekkel jelenleg kicsit harcolok. : )

A menstruációm nagyjából beállt (nem pontos, 2-3 nap különbség van mindig.)


Engem is csak két dolog zavar. Ha elkezdeném szedni, félő, hogy csökkenne a sex iránti vágyam. Illetve a súlygyarapodás. Ezek miatt vonakodom tőle.


Mit ajánlotok? Miket tapasztaltatok?

17 vagyok, korai lenne még esetleg?


Köszönöm!


2013. dec. 15. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én spec nem híztam tőle és a libidóm sem csökkent.

De mindjárt jönnek majd az ellenzők, hogy ne szedd.

2013. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen szervezet- és tablettafüggő a dolog. A hízás sem olyan, hogy hirtelen felszedsz 100 kilót. Egyszerűen csak oda kell figyelni - de aki nem akar meghízni, annak egész életében oda kell figyelnie, tablettától függetlenül.


Én 18 évesen kezdtem szedni, már másfél éve szedem, nekem teljesen bevált, rögtön az első fajta tabletta. Szóval nem kellett abbahagynom. Persze, picit híztam, de legalább végre motivál valami, hogy sportoljak :) A melleim meg nem bánják, hogy egy kosármérettel nagyobbak lettek. A menstruációs görcseim elmúltak, a 7 napos menzeszem a tabletta miatt már csak 3-4 napig tart. A szexuális vágyam meg egy cseppet sem csökkent.


De ha ilyen mellékhatásokat tapasztalsz, akkor abba kell hagyni a szedését, mert nem való neked.

2013. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4éve szedem egy dékát sem híztam tőle és nem csökkent a vágyam ez nagy tévhit h meghízol tőle
2013. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk igen, az elhízásról azt olvastam mindenhol, hogy az max 1-2 kilót jelenthet, egyáltalán nem nagy mértékű. Bár én sportolok és mozgok mindig, nem is bírnék hetekig csak "ülni".

Jelenleg olyan vagyok, hogy szinte bármikor leteperném a barátomat, nem is volt eddig olyanra példa, hogy nem akartam vele lenni, remélem ez egy kicsit sem változna. :))

2013. dec. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!