Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek a Lindynette 20 mellékhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a Lindynette 20 mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Feszül a mellem, fáj a mellbimbóm, szúrkál a petefészkem, fájdogál a hasam, sokszor fáj a fejem. Terhes nem vagyok, csináltam tesztet és orvos is megvizsgált. Első 3 hónapban semmi bajom nem volt tőle, de az utóbbi 3 mensim nem olyan volt, mint eddig: 2 napig volt, késett 1 napot, illetve legutoljára alig-alig véreztem. Ti tapasztaltatok ilyesmiket? Köszi!!

2013. dec. 17. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor az orvos megvizsgált már voltak ezek a tünetek, és elmondtad neki?

Lehet, hogy a gyógyszer miatt megváltozik kicsit a menzeszed, az is lehet, hogy lerövidül, de mondjuk nekem sosem késett, illetve az egyéb tüneteket pont, hogy megszüntette (egyedül a mellfeszülés maradt, de az mindig is volt mensi előtt).

Szerintem nem jól reagálsz a gyógyszerre.

2013. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te nem voltál ott agyilag az orvosnál úgy látom!


Ha ennyire sem éred fel a dolgokat agyilag, ne szedj ilyesmit.

2013. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Kedves" Második! Nem tudnál normálisan válaszolni? Én is normálisan kérdeztem!!! Csak kíváncsi lennék mások tapasztalatira, nem hiszem,hogy ez ekkora probléma!! De, ha neked igen, akkor neked nincs keresni valód itt! Egyébként az orvos azt mondta,hogy elképzelhetők,hogy a fogamzásgátló okozza, de még szedjem tovább, mert ezeknek 1-2 hónapon belül el kellene múlnia, de ha nem, akkor elküld laborba stb. Én csak mások véleményére voltam kíváncsi, hogy más járt-e így esetleg! Ez egy ilyen oldal!
2013. dec. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!