Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruációm utolsó napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációm utolsó napján szeretkeztünk, elment bennem a barátom, de az első tablettát elfelejtettem bevenni! Ma van a második nap! Mennyi esély van terhességre?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves szedek fogamzásgátlót, rendszeresen szokott megjönni, de a mostani hónapban 1 nappal korábban jött meg!

5 napig szokott tartani, az 5. napon szexeltünk, el ment bennem, majd a legelső tablettát, tegnap este nem vettem be!

Ma este bevettem 2-t!

Esély a terhességre?


2013. dec. 21. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha minden mondat végén felkiáltójelet írsz.
2013. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esély? Van, hisz a szünetben csak akkor vagy védett, ha beszeded a 8. napon a következő havi első tablettát. Ezt mint írod, nem tetted.

Hogy mekkora az esély? Azt nem lehet megmondani.


Majd két hét múlva tesztelj, és a következő 7 napban ne szexeljetek kiegészítő védekezés nélkül, mert csak az esélyeidet növelnéd.

2013. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érdemes lenne esemény utáni? Menjek orvoshoz?

Köszi a segítséget!

2013. dec. 21. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal fogamzásgátló mellett nem lehet bevenni esemény utáni tablettát,

de a ha gondolod, hívd fel az orvosod!

2013. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!