Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én egy 16 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miimmi kérdése:

Én egy 16 éves lány vagyok és a párommal szeretkeztünk az óvszer elszakadt, de 10 napja szedem a mirabella fogamzásgátlót. Kell félnem, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hanyadik napon kezdted. Olvasd el a tájékoztatót.


Mellesleg hogyan lehet elszakítani egy óvszert? Nekem 15 év és több száz darab alatt egyet sem sikerült...

2013. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Úgy bírom azokat az embereket akik megkérdőjelezik, hogy valóban elszakadt -e az az óvszer ...mert neki soha. Egy hevesebb szexnél simán elszakadhat, én nálam nem egy szakadt el...
2013. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előfordulhat, hogy elszakad az óvszer. Ettől még nem lesz felelőtlen senki, vagy ilyesmi. Alapjában véve sem nyújt százszázalékos védelmet az óvszer. Vigyázni kell, na.


Ezt így nem lehet megmondani. Mióta szeded, mikor kezdted? Ha nem jön meg, vegyél tesztet, többet...

2014. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!