Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás fogamzásgátló hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás fogamzásgátló hogy működik? óvszer nélküli sex után beveszem másnap, és nem lehetek terhes? Vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

ha 24 órán belül beveszed, akkor is max 85%-ban véd. És minden órával egyre romlik az esély.

Teljes védekezést nem tud kiváltani mert ahhoz elég alacsony a hatásfoka.

2013. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Neked sem engednék szexuális kapcsolatot,ha én lennék Isten.
2013. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ugye most nem arra akarsz célozni, hogy direkt óvszer nélkül szeretnétek szexelni és akkor egy eseményutánit bekapsz majd az aktust követően és el van intézve?? Ez a gyógyszer nem játék, tényleg csak végső esetben szabad ilyet bevenni... Nagyon magas a hormontartalma, felboríthatja az egész hormonháztartást egy jó időre. Ha ezt vetted/vettétek a fejetekbe, felejtsd el. Mert nekem nagyon így jön le...
2013. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vényköteles.
2013. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%
Szerintem ne játssz ezzel, nekem 2 hónapig felborult a hormonháztartásom... nem ajánlatos, csak a végső esetben! ÉS első nap 95%, második nap 85% aztán egyre kevesebb.
2013. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!