Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a teherbeesés esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a teherbeesés esélye az ovuláció utáni periódusban? Szükséges a 72 órás tabletta?

Figyelt kérdés
December 4-én jött meg utoljára a menstruációm, és 8-ig tartott. A ciklusom 35 (néha több) napos, 35 nappal számolva dec. 25-én ovuláltam. Az aktus a párommal 28-29-én történt. Jelenleg tompa és viszonylag enyhe fájdalmat érzek az alhasam bal oldalában. Váltsak ki 72 h-s tablettát a terhesség elkerülése érdekében?

2013. dec. 30. 04:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: Valószínűleg ugyanazért, amiért más módszerrel is irtják a lakosságot itthon... vagy a politikai patriarchátus miatt.. mert az abortusztabletta kíméletesebb és korszerűbb, egészséget megőrzőbb és olcsóbb is... kb. 1970 óta létezik... engem nem érintett, ezért nem tudom, hol írnak róla, de ha rákeresel, biztosan gazdag anyagot találsz róla. Ezek szerint Magyarország egy sötét sziget, ahol nincs, de a környező országok bármelyikébe ha átruccansz azzal végzik az abortuszt évtizedek óta...
2014. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érintett az abortusz, és nem is fog. De olvastam a tabiról, és talán azért nem engedélyezték, mert a vetélés sokkal fájdalmasabb, és az esetek többségében eü kürettel kell befejezni. A 72 órás tabi viszont nem okoz vetélést. Engem kíváncsiságból az az új tabi érdekelne, ami most van klinikai kísérleti stádiumban, ez az esemény előtti tabi. Alacsony hormontartalmú, és nem kell folyamatosan szedni.
2014. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt meg még én nem hallottam.:)
2014. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!