Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Depo provera? Vélemények? ....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depo provera? Vélemények? . Jó rossz?

Figyelt kérdés
mikor jön utána helyre a hormonrendszer ???...mennyi idökb. mire teherbe lehet esni az abbahagyása után???...valaki esetleg beadatta magának??:!! véleménye???
2014. jan. 1. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem rossz tapasztalataim vannak az injekciós fogamzásgátlóval!

2 éve mentem életembe először nődokihoz, gyógyszert felíratni(többen javasolták az injekciósat,mondván,hogy nem fordul annál elő,hogy elfelejtem bevenni mint a gyógyszernél). Rendben felírta,viszont ez 1 idióta volt, semmi mellékhatást nem mondott róla! Mivel akkor lehet beadatni mikor menstruál a nő, így nekem a házi dokim adta be! Pontosabban a Depo Proverat! Amíg élek nem felejtem el a nevét:/ Beadták,akkor rendben megvolt a menstruációm! Viszont utána nem jött meg 1x sem! Azt hittem terhes vagyok...azért nem jön... stb! Aztán elmentem 1 másik dokihoz 2013. márciusában,elmondtam a problémám és ő kérdezte mennyi idős vagyok+hogy szültem-e már!Mivel aki még nem szült és fiatal(23 voltam akkor) nem kaphatja meg. Volt olyan nő aki akart babát és a gyógyszer miatt nem jött neki össze,vagy éveket kellett várni rá! 1x adattam be,de az is megtette a hatását! Az új nődokimnak adnia kellett olyan gyógyszert,hogy újból megjöjjön a menstruációm...szóval ha nem adja még most sem jön meg:S Ráadásul a mellékhatások elég rendesen betaláltak nálam! " hízás(most is azt nyögöm,hogy le tudjak fogyni...),agresszió(pasim,szüleim megszenvedték) depresszió (dokim közölte,hogy lehet h nem lehet kisbabám,vagyis kicsi rá az esély..+ jó lenne ha le tudnék fogyni)

Csoportba írta több lány,hogy a cicájának azt a gyógyszert írták fel,amit én..mint ember megkaptam 1 faszopó nődokitól! Több országban betiltották! Ennek köszönhetően semmilyen hormon tartalmú gyógyszert nem szedhetek! És még mindig nem ürült ki a szervezetemből

2014. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
27 évesen 6.szülésem után beadattam a depo proverát abban a tudatban hogy tisztában voltam a mellék hatásokkal ami nálam azt jelentette hogy menses kimaradt teljesen és persze híztam is ami nekem a volt 40 kilóm mellé nem is volt hátrány de mindezek utánn tavaly júniusban abbahagytam depo proverát mert erős fejfájásaim voltak de mint utólag kiderült a vérnyomásom volt a ludas viszont októbertől elkezdtem menseselni és ....... ma 11 hetes terhes vagyok TEHÁT IGEN IS LEHET GYEREKED DEPO PROVERA UTÁN!!!!
2014. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!