Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35. hetben vagyok es arra...

35. hetben vagyok es arra gondoltam h majd a vajudast otthon a kadban "oldanam meg" csak aztan nemtudom h nem e lenne rossz kimaszni es taxiba ulni a korhazba?! Velemenyek?

Figyelt kérdés
kulfoldon elek es itt nem kell egybol bemenni a korhazba csak ha mar nagyon suruek a osszehuzodasok es ezert gondoltam h amig vajudok a kadban tennem.de aztan nem lenne rossz kimaszni a meleg vizbol a taxiba???lehet butasag ammit kerdezek
2013. dec. 26. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Megpróbálhatod.


Megjegyezném, hogy én az első gyerekkel 1 napot, a másodikkal 14 órát vajúdtam. A harmadik már megvolt össz-vissz 3 óra alatt.

:-)

2013. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, és mi van, ha nem értek be a kórházba?
2013. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ne csináld. Szépen ballagj be a kórházba. Vagy olyan taxist kérj, aki le tudja vezetni a szülést.
2013. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez a masodik terhessegem,az elsonel otthon vergodtem az agyban,nem is gondoltam h esetleg a kadba ellazulhatnek akkor es akkor mehettunk csak a korhazba ha mar par percesek voltunk(7-8perc).nem viccnek szantam a kerdest csak tapasztalatot,tanacsot kernek h jo otlet e?!
2013. dec. 27. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lesz veled valaki aki segítsen kimászni, taxiba beülni, nem egyedül leszel. Úgyhogy hajrá
2013. dec. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a része kérdéses, hogy nyitott méhszájjal vagy esetleg megrepedt burokkal okos dolog-e otthoni nem épp steril kádban fürdeni. Nem lesz-e bajotok, mondjuk valami gyulladás. Engem kimondottan megkért a dokim mikor nyílt a méhszájam, hogy inkább zuhanyozzak. A gyermekágy alatt ugyanez.

A többi szerintem megoldható. Segítséfed lesz, és talán rendszeres 5-10percesekkel még kibírható egy elindulás.

2013. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy bőven ráérek az aktív vajúdási szakaszban bemenni (olyan 5 perces fájásoknál), addig pihenjek otthon, egyek, lazuljak a kádban, ami jól esik. Szóval nekem kifejezetten ajánlották.
2013. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia szerintem időbe indulj be a kórházba, nekem az első gyerkőc 29 óra alatt lett meg a második most december 10.én született és ő összesen 3 és fél óra alatt, 2 percesekkel kezdődött este fél 7 re értünk be és 7 re meglett a fiam
2013. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen csináld ha jól esik,és nem tiltanak el tőle.
2013. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam véletlen alakult így. Azért ültem meleg vízbe, hogy "leellenőrizzem", hogy nem jóslófájásokról van-e szó...aztán ott ragadtam egy könyvvel. Nagyon jó volt, 4 óra alatt meglett a fiam (kb. 1 órát fürdőztem). Csak vigyázni kell, hogy ne dőljön be az ember a jó meleg víznek, mert tényleg elcsalja a fájdalomérzetet. Szerintem nyugodtan, ha nincs megrepedve a burok vagy ilyesmi:)
2013. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!