Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló a legjobb? Amitől nem hízok meg annyira, mint egy disznó. De viszont jó lenne, hogy ha a melleimre egy kicsit hatással lenne, mert elég kicsit :S

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát cica, nem tudom, én nem szedek és azt ajánlom te se tedd, a mellméret egy dolog, hidd el, jó az, ha kicsi, legalább nem fog a térdedig lógni. Én is gondolkoztam rajta, hogy elkezdem szedni, de munkatársnőktől olyan sztorikat és tapasztalatokat hallok, hogy inkább az óvszer vagy bevállalok egy babát, ha úgy alakul, de azt a kín szenvedést, ami a tabival jár én nem csinálom végig.

Egyik barátnőmnek totál lecsökkent a libidója, másiknak a tüdejében alakultak ki vízzel teli hólyagok és az anyjánál is ez volt, mert ugyan azt szedték, a harmadiknak a pajzsmirigyét intézte el annyira, hogy egyrészt már sosem lesz a régi, másrészt 3 hónap alatt 50 kilóról 90re hízott. Hidd el, nem éri meg.

De ez csak az én véleményem.

2014. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem én ... de nekem meg a másik ok amiért szednem kellene az a menzesz miatt , mert rendszertelenül jön meg mindig , van amikor 17 nap van egymás kozott van amikor 20... és soha nem ugyanakkor jon meg ... :(
2014. jan. 5. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
kihúzza a pasid mielőtt elmegy és kész, nem tudom mit kell ezen problémázni.
2014. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleve orvoshoz kell menni, és ha jól tudom ő állapítja meg melyiket szedd, nem ?
2014. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az orvos mondja meg, mit szedj, és előre ő sem tudhatja, hogy a kérdéses gyógyszer éppen hogy fog rád hatni (azon kívül, hogy megakadályozza a babát).

Én Novynette-t szedek, nem híztam tőle, a cicim kicsit megnőtt, de nem túl látványosan. És nem kín és szenvedés, másfél éve szedem egyhuzamban, és az ég egy adta világon semmi bajom tőle. A vérzésem napra pontosan jön meg, nem fáj, nem görcsöl, és kb 5 nap alatt le van tudva az egész. Én csak jókat tudok róla mondani, de ez nagyon személyfüggő. Egy barátnőm is szedte egy hónapig, hát kb semmit nem volt kedve szexelni, sírt minden apróságért, és úgy összeségében nagyon elviselhetetlen volt. Abba is hagyta. Mindenkinek más a legjobb, ezért kell az orvos meg a vérvizsgálat meg ezek előtte.

2014. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te csak azt hiszed hogy kiveszi azt kész....előváladéktól is lehetsz terhes és ha te el akarod baszni az életed egy gyerekkel, akkor hajrá :) én nem akarom :)
2014. jan. 5. 13:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso válaszoló, koszonom szépen a segitseget :) majd akkor a dokim meg mondja :)
2014. jan. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!