Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
ami megbízható, jó és nem jár sok mellékhatással
2013. máj. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

figy mondok egy egyetemes igazságot..

attól hogy nekem xy a jó neked még nem biztos hogy jó lesz... háziorvosoddal beszéld meg.

2013. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aspirin.

Szorítsd be a két térded közé és tartsd ott. A leghatásosabb.

2013. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel csak 3 fajtát szedtem az évek során, de ettől sokkal több van forgalomban, így nyilván erre a kérdésre lehetetlen válaszolni, hisz nem próbáltam ki és még senki az összeset.

És így van, ahogy az előttem szólók írják, ami egy embernek jó, nem biztos, hogy jó a másiknak is.

Az a legjobb, amelyik a te szervezetednek a legjobban megfelel. Már ha van olyan, mert az is előfordulhat, hogy éppen nem reagál egyáltalán semmilyen fogamzásgátlóra jól a szervezeted. Vagy vannak tényezők, amik kizárják, hogy ilyet szedhess.

Előtt kell egy kivizsgálás, majd ha szedhető, akkor pedig kiderül, hogy amit az orvos felír, az beválik-e és ha igen, akkor az lesz neked a legjobb fogamzásgátló.

2013. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Több mindentől függ.Azt jó lenne tudni hogy rendbe van e a ciklusod,a bőröd a hajad.

A doki ha rendes HA rendes akkor ezeket figyelembe veszi+ néz nálad egy májfunkciót.

NA DE ha nálad minden okés amiket leírtam 2 mondatban,én a te helyedben soha de soha nem nyúlnék még egyszer fogamzásgátlóhoz.Maradnék az óvszernél vagy a hormonmentes fogamzásgátlónál.A másik dolog hogy 20 év de még 23 éves korig sem jó fogamzásgátlót használni mert fiatal korban irtóra bezavarhat a ciklusodba magyarul fel is borulhat a hormonháztartásod.Nem akarlak rémítgetni.De sajnos nagyon káros dolog a szervezetre.

2013. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Major Roxanne ***** válasza:
Jangee.
2013. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nuvaring. A tablettával szemben számos előnye van, és sokkal biztonságosabb.
2013. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom h így nem tudjátok hogy most épp nekem melyik kell csak hogy tapasztalatok alapján melyik a "legjobb".de köszönöm!:)
2013. máj. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!