Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az elso fogamzasgatlo tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso fogamzasgatlo tabletta rossz idoben valo beszedese. Mi a teendo?

Figyelt kérdés
A menstruacio elso napjan kell bevenni az elso tablettat, es nekem tegnap egesz nap gorcsolt a hasam, aztan nagyon kicsit megjott, bevettem a tablettat, hogy tartsam magam a nagyjabol azonos idoponthoz, de most meg nem jon semmi :s varjak a szedessel, vagy szedjem tovabb? Valaszokat koszonom

2014. jan. 13. 08:10
 1/3 mimidinnye válasza:
Akkor kezded el szedni amikor jól esik vagy mikor gondolod. Annyi hogy eltolja a menstruációd! Az utolsó tabletta után 4-5dik napra megjön. Sőt ezzel is lehet játszani, 2x-3x 1 évben megteheted hogy nem tartasz 7 napos szünetet, hanem szeded tovább. De ezt ennél többször ne csináld mert borúl minden! A lényeg ha elkezded figyelj oda hogy rendszeresen beszedd! Pl. én éveken keresztűl este hétkor vettem be, ha esetleg elfelejtenéd akkor 12 órán belül pótólhatod. Esetleg egy nap kiesik akkor folytasd onnan ahonnan elmaradt! ne vegyél be kettőt!
2014. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem olyan nagy gaz, koszonom szepen a valaszod, aranyos vagy! Szep napot!
2014. jan. 13. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd tovább, de egyelőre még védekezzetek mellette, mert ilyen esetben nem véd azonnal.
2014. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!