Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp+megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúp+megszakítás+naptár módszer. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, aki használt már ilyen terméket valamilyen formában. Sokat olvastam már erről, hol sok jót, hol pedig sok rosszat...kicsit tartok tőle, de szeretném kipróbálni, mert sajnos nem szedhetek fogamzásgátlót. L/19
2014. jan. 16. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
egyik rokonom, megszakításos módszerrel csinálta, jelenleg babakocsit tologat, és volt még egy abortusza.
2014. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

a hüvelykúp, a naptármódszer ugyanúgy kuka.

Persze ha nem élvez beléd jó eséllyel nem esel teherbe, de kis eséllyel igen.

MIÉRT OLYAN NEHÉZ VENNI EGY CSOMAG KOTONT??

vagy akkor már írassátok fel a tablettát.


ez a két majdnem biztos módszer van. meg a absztinencia. de ugye az sem 100%-os

2014. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
és a legrosszabb, hogy az ilyenek szaporodnak, mert hülyék védekezni.
2014. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Azért 3 módszer kombinációját nem nevezném felelőtlenségnek meg "nem védekezésnek".


Önmagában egyik módszer sem megbízható, de együtt azok. Nyilván nem 100%, ahogy semmi, de ezzel a 3 kombinációjával (ha rendszeres a ciklusod) jó eséllyel nem leszel terhes.


Barátnőm egyébként ezt a módszert használja egy jó ideje, és még nem volt terhes. Persze nyilván egy ember nem statisztika:D

Ő figyeli a ciklusát (hőmérőzéssel), a veszélyesebb napokon óvszert használnak, a többin pedig pharmatex és megszakítás.


Az már más kérdés, hogy a saját véleményem az, hogy túl sok macera, ráadásul nekem a pharmatex se jött be. Baromira csípett.

Számomra jóval egyszerűbb óvszert használni.

2014. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne vicceljünk már... se sperma nem megy beléd, ráadásul terméketlen napokon vagy, ráadásul a Pharmatex is ott van, ami még azt a keveset is, már ha van az előváladékban, megöli...... Szóval akkor mitől lenne ez nem védekezés? Ezek a módszerek mind a védekezési módszerek között vannak. Gondolkozzunk már egy kicsit....
2014. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó, gondolkozzunk.

A kérdező egy 19 éves lány, aki nyilván semmi esetre se akar teherbe esni.

Ha harmincközeli évek óta dolgozó nő lenne hosszú, komoly kapcsolatban, ahol nem lenne katasztrófa egy gyerek, biztos nem menne abortuszra, akkor igen, jó megoldás a természetes védekezési módszerek kombinációja.

2014. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az esélyekről beszéltem. Ha a pasi nem idősebb 24-25-nél, akkor én sem javasolnám, valamint, ha nem tudja időben megszakítani.. de nekem jó tapasztalataim vannak ezekkel a módszerekkel, ellentétben a gumival és a tablettával. De én 21 évesen azt mondtam, ha terhes leszek, és úgy fogom gondolni, akkor elmegyek abortuszra, és kész. Egyébként sem akarok gyereket, szóval nekem mindegy volt. De ha a csaj nem biztos a dolgában, akkor marad a gumi. Tablettát én sem ajánlanám. Bár a gumi mellé is ajánlott lenne a naptárazás, mert ha kiszakad, és éppen termékeny nap van, akkor bukta. Mondjuk nekem a ciklus.hu-n vannak nyilvántartva a ciklusaim, 25 naposak, szóval tudok rájuk alapozni.
2014. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Annak a válaszolónak, aki a koton vásárlásban látja a megoldást a problémámra, csak annyit, hogy eddig kivétel nélkül mindig gumit használtunk, és ha elolvastad volna a kérdésemet normálisan, azt is leírtam, hogy NEM szedhetek fog.gátlót.
2014. jan. 16. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Mind a 3 módszer olyan, hogy vagy hat vagy nem. Van akik elvannak évekig megszakítással(bár ott már lehet probléma is valamelyik félnél, ha gyereket akarnak nehezebb dolguk lesz) egészséges emberek közt csak idő kérdése, hogy megszakítással gyerek legyen, meddig van szerencséjük, ez igaz a naptár módszerrel kombinálva is.

Pharmatex meg olyan, hogy vagy hat vagy nem, van akinek évekig nem lesz tőle gyerek, de sokak akiknek pár hónapon belül. Szóval ha nálad nem hat, akkor egy kis előváladék aztán készülj a gyereknevelésre.

Attól, hogy a 3 rosszat kombinálod még rossz marad.

Fogamzásgátló a legjobb jelenleg, sajnos nálad nem lehet akkor az óvszer is hasonlóan jó védekezési módszer. Annál ha kiszakad látjátok, mondjuk ha nem szedhetsz fogamzásgátlót, akkor a 72 órás is probléma lehet. De figyeljetek oda hol veszitek, mert én is városi legendának tartottam, hogy a tini gyerekek direkt kiszúrják tűvel poénból, na én a tescoban vettem és az volt a szerencsém, hogy teljesen véletlen észrevettem, hogy a tasakon fény jön át, egyből megvizsgáltuk az óvszert kis víz bele és tűhegynyi ponton eresztett, és végül a lyukat a dobozon is megtaláltuk. Ja és nem a párom akar gyereket és kiszurkálta, mivel megvettem egyből mentem páromhoz végig nálam volt és egyből felhasználtuk, ahogy odaértem :D De amúgy se tenne ilyet tudom, de ha szeretne se volt rá esélye. Mi ezután kezdtük el a tablettát.

2014. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Fogamzásgátló a legjobb? aha, aha.... majdnem belehaltam....
2014. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!