Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem vagyok terhes? Szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok terhes? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Előző hét szerdán kellett volna megjönnie, de ma már kedd van, és semmi, érzem, h. a hasam és a mellem feszül, van h. fáj is, állandóan védekeztünk a barátommal(óvszerrel, durex) úgy használtuk ahogy kell, nem volt kiszakadva, nem csúszott le, és általában nem is bennem ment el, nehogy ha netán mégis baja van a guminak valami probléma legyen, de ebben a hónapban olyan ötször h, gumival bár, de elment bennem(vagyis a gumiba) alaposan megvizsgáltuk nem volt probléma vele, és megis nyugodtunk! de viszont egyszer előjátékként, bedugta a péniszét, de egyből ki is vette, csak az élvezet kedvéért tettük, utánna viszont már nem voltunk valami nyugodtak, pedig fürdés után voltunk, 2 napja nem végzett sem önkielégítést, se nem voltunk együtt, magyarul még esély sem volt rá h. valami úton módon akár kezéről akár péniszéről sperma kerüljön a hüvelyembe, de MÉGIS NAGYON FÉLEK! nem jön meg egy hete, és félek, tesztet szerintem felesleges még vennem, ha jól tudom még nem mutatna semmit, ha gond lenne, de ugye NEM VAGYOK TERHES? köszönettel minden értelmes válaszolónak
2009. dec. 2. 12:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
előváladéktol is lehetsz terhes
2009. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Huhha, összetett a dolog. Sztem az lenne a legtisztább, ha vennél egy tesztet. Ha jó fajtát veszel, és nem pár száz forintos vackot, akkor megbízhatsz benne.
2009. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hát ha egy hete késik, akkor azt már simán kimutatja a teszt!Nekem négy napot késett és olyan pozitív lett hogy az csak na!Mondjuk sajnos utána megjött és elment a baba, de szerintem mindenképp vegyél gyorsan egy tesztet és holnap reggel tesztelj!Ki fogja mutatni!
2009. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A hatodik sorban leírtad, hogy mitől vagy valószínüleg terhes. Szerintem beszélj a szüleiddel!
2009. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet.Sajna lehet terhesség az előváladék miatt,ez a be digi-dugi nem volt jó ötlet óvszer nélkül,mert így lehetsz terhes.De! Lehet,hogy azért nem jön meg,mert ideges vagy,már minden gondolatod ez.Nálam is volt már ilyen,hogy idegességtől 10 napot késett.(Nem a terhesség miatt voltam ideges.)Szóval ez is lehet az oka.Azért hamarosan vegyél egy tesztet és én a helyedben,ha nem jön meg továbbra sem,akkor elmennék a dokihoz.Egy kalappal!
2009. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!!

szurkoljatok...

2009. dec. 2. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Szurkolunk! De máskor ilyet ne csináljatok, szerintem nektek sincs szükségetek erre a stresszre.


"pedig fürdés után voltunk, 2 napja nem végzett sem önkielégítést, se nem voltunk együtt, magyarul még esély sem volt rá h. valami úton módon akár kezéről akár péniszéről sperma kerüljön a hüvelyembe"


Ennek semmi köze ehhez, már attól hogy bedugta már attól van esély rá, és hiába fürdik előtte, vagy nem végzett önkielégítést. Tudod az előváladékban, ami egy fajta természetes síkosító a férfi részéről már abban is van vagy lehet.


Szerintem akkor lennél a legnyugodtabb, ha tabira váltanál. Azért remélem nincsen baj!

2009. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi de msot műtét után vagyok, és nem szedhetek gyógyszert-eket csak azt amit kiírtak...
2009. dec. 2. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:

azért ez vicces.....megfosztod a párodat attól az élvezettől, h benned menjen el, helyette saját magának kell maszturbálnia h elmenjen szex után, vagy neked kell rásegítened, így szexeltek nagyrészt, aztán eccer hagyod neki h beléddugja az óvszertelen péniszét...:D most erre mitmondjak?:D

szexeljetek normálisan, hamár óvszert használtok, ésakkor talán nemlesz szükség ilyen plusszokra h had dugjam már be a péniszem csak 1 mp-re?:D

2009. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha berakta gumi nélkül, akkor lehetsz terhes. nem értem, h ezen mit nem értesz????
2009. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!