Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett teherbe eshetek, ha a parom mindig kiveszi, mielott elélvezne?

Figyelt kérdés

Ket napulig a folytonos hanyinger gyotort, meg faj a fejem igy harmadik nap is. Faradekony vagyok, izuleti fajdalmak.

Mindig pontosan beveszem a gyogyszert. A menstruaciomnak jovogeten kell megjinnie. Lehet hogy ezek csak annak a tunetei/ vagy csak az influenza lappang bennem?



2014. jan. 18. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Beteg vagy, vagy leszel

A tabi a legbiztosabb módszer, komolyan nem értem hogy minek kell kivenni... Ha ennyire féltek, akkor még élvezni se fogjátok... (ez a gumival megszakításosokra is vonatkozik, ezek azért vannak hogy nyugodtan élvezhessék a szexet)

2014. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha bogyót szedsz (és rendszeresen, ugyanakkor), akkor nagyon kicsit az esélye a teherbe esésnek még akkor is, ha benned landol minden alkalommal az anyag.
2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van esélye,de előváladéktól is teherbe eshetsz.

Amúgy mi is pont így védekezünk a jelenlegi párommal. Én gyógyszert szedek kb 2éve,de ő nagyon fél és előtte mindig kiveszi,pedig mondtam neki ,hogy nyugodtan belém élvezhet,de nem akar. Néha azért nem sikerül neki megállnia.

Én meg néha elvégzek egy tesztet. Most bennem is volt egy aggodalom fájt a fejem,feszülnek a melleim ,meg néha ájuldozok ,de a teszt negatív.

Bennem most jött ki egy vírus hasmenés,megfázás,láz ,úgyhogy lehet te is influenzás leszel. Most amúgy is járvány van

2014. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aj, nekem is ezek voltak most, de már két-három napja semmi bajom. Várom, hogy jövőhéten legyen csajbaj! És köszönöm a válaszokat.:) Remélem is, hogy influenza.
2014. jan. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!