Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? - többi lent -

Figyelt kérdés
Tudom elszúrtam... 21 vagyok párommal még nem tervezünk gyereket, de sajna egymásnak estünk a menzim második napján... a dolog gyors volt! előváladék szinte kizárt és a megszakítás tökéletes volt, egy csepp se kerülhetett belém... Mennyi az esély, hogy mégis terhes lettem? menzi ideje alatt nagy a teherbeesés lehetősége? Amúgy mindig óvszert használunk ez volt az első és utolsó alkalom, hogy megszakítással próbálkoztunk... És még valami mi a véleményetek a tabiról? Hosszabb távon milyen mellékhatásai lehetnek???? ja leszúró válaszokat NEM kérek köszi, tudom, hogy elszúrtam!!!!
2009. dec. 3. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
54%
Ha a menzeszed második napján szexeltetek, nem lehetsz terhes.
2009. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
30%
barmikor lehetsz terhes. ha nem lehetnél, akkor nem költenénk drága tablettakra, meg gyogyszerre, hanem a terméketlen napokon szexelnénk, és kész. lehetsz terhes, nem is értem, h ez még mindig kérdés? miért nem vettél be 72 orasat??
2009. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
75%
a tabirol az a véleményem, h jo, és meg lehet benne bizni. nekem nem lett tőle semmi bajom.
2009. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
80%

Biztosan nem tudom én sem de úgy gondolom nem.Nagyon kicsi az esélye,főleg hogy ha megszakítással csináltátok.Nem véletlenül van egy cseppben is több millió spermium mert ezekből általában csak egy termékenyül meg a petesejttel.

Szóval szerintem sem estél teherbe.

2009. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon kicsi az esély, de többet inkább ne csináljatok ilyet.


Tartós monogám kapcsolatban a tabi a legjobb megoldás. Semmi bajod nem lesz tőle.

2009. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
62%
miért ne lehetne terhes? ti ennyire nem értitek?? honnan tudjátok otthonról megmondani, h nem lehet terhes?? igenis, lehet. a megszakitás nem védekezés. menj orvoshoz, és irass 72 oras tablettat.
2009. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
74%
Mert megszakítással sokkal kisebb az esélye neki,ráadásul éppen menstruál.
2009. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
0%
Ha menstruálsz szerintem felesleges 72 órás tablettát szedned.
2009. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
24%
ti miről beszéltek? miért lenne terhes? Miért szúrtad volna el??? Fél éven keresztül a bnőmmel megszakításos módszerrel feküdtem le. Aztán elkezdte szedni a tablettát. Haverom 1 éve jár 1 csajjal és megszakítás ugyan úgy mert a koton egy nagy rakat sz*r, elvesz minden élvezetet. nem olyan nagy ám a teherbeesés lehetősége még ha van is előváladék... ez is kicsit fel van fújva.
2009. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan
2009. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!