Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Terhes lennék? :S:S

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Terhes lennék? :S:S

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Ezt a kérdést én írtam ki.

Mióta ezt csináltuk,eltelt lassan másfél hét.

Most elég furán érzem magam,néha fáj egy picikét a hasam,mintha meg akarna jönni,a fejem is zsibog,és néha nagyon kell pisilni(bár ez lehet abból adódik,hogy most gyógyultam fel nemrég egy húgyhólyag gyulladásból)

holnap veszek tesztet a biztonság kedvéért.

ti mit mondanátok?tudom,hogy hülye vagyok,soha többet nem fogom "elhülyéskedni",de nem akarok méég gyereekeet:(:(

17/L


2009. dec. 3. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fóbiád van? nem vagy terhes. Ha meg ennyire félsz szedj fogamzásgátlót. De nemtudom miért kell így rettegni egy kisbabától.
2009. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

azért mert 17 éves vagyok és egyáltalán nem hiányzik most még egy baba az életembőőőől!

nekem még érettségiznem kell és továbbtanulni,arról nem is beszélve,hogy képtelen lennék ilyen nagy felelősséget vállalni egy életért.

2009. dec. 3. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó indokod a valódi.

De ne rettegj ennyire egy gyerektől.

Én anyám is 17 volt és szépen felnőttem.

2009. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és soha nem fogsz száz százalékig biztos lenni abban hogy mi lesz. Például egy ismerősömék 24 évesek most terhes a nő januárba szül és kirúgták őt is és a gyereket is. Szóval ilyen alapon soha nem születne senki.
2009. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Csak beképzeled magadnak, hogy az vagy! Inkább védekezzetek normális, és akkor nem kell ilyenektől tartanod. Fogamzásgátló, hüvelygyűrű (nuvaring), én az utóbbit használom, és nagyon jó, annyi dolgom van vele hogy amikor megjön beteszem a hüvelyembe és 3 hét múlva kiveszem 1 hét szünet aztán megint. Ne legyél butus! 22/L
2009. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne parázz...:) Majd ha megcsináltad a tesztet akkor kiderül. Mi nem tudjuk így neked megjósolni, hogy mi lesz majd az eredmény :)

Max biztatni, vagy jó tanácsokat adni.

2009. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ameddig biztosra nem tudod, addig felesleges aggódnod! Úgy értem, ha nem vagy terhes, akkor tök feleslegesen aggódtad betegre magad. Ha meg az vagy, az aggódással nem leszel előbbre. Egyelőre ne kombinálj, próbálj meg lazítani! Nem lesz gond!

De ha mégis netán.. én biztos vagyok benne, hogy nagyszerű anya leszel! Hidd el, nem attól leszel valaki, hogy "időben" lediplomázol. Amikor majd 20 év múlva visszagondolsz, látni fogod, hogy messze nem azon múlott hogy jó vagy rossz volt az addigi életed, hogy mikor érettségiztél/diplomáztál. Nincs veszve semmi.

2009. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha gumi nélkül betette, akkor lehetsz terhes. ezt miért olyan nehéz megérteni?? :D
2009. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te is olyan vagy mint én. ha ovszerrel védekeztünk és nem is szakadt ki Láttam a saját szememmel is Képes voltam magamnak bemesélni hogy terhes vagyok! Ez abbol adódhat hogy1x szakadt ki és attol fogva én teljesen paráztam mindig. Ezért szedek gyogyszert. Szerintem 17 évesen te is elkezdhetnéd. Igy biztonságba érezheted magad
2009. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy 1. miért kell játszadozni, 2. miért kell 17 évesen szexelni, ha egy gyereket semmiképp nem tudnál vállalni.
2009. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!