Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elítélitek az abortuszt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek az abortuszt? Igen/nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek bővebben válaszoljatok! Korotokat is írjátok ide, egy házi dolgozathoz kellene! Statisztika.

Köszi szépen!


2009. dec. 5. 14:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Én igen,csak bizonyos esetekben(nemi erőszak,beteg magzat esetében nem),inkább a védekezésre helyezném a hangsúlyt,mert bárhogy is nézzük,hogy embrió ide meg oda,ha nem avatkozik bele senki a fejlődésébe,és nem szakítják meg,egy ember lenne belőle.Ez az én véleményem.
2009. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
32%
19 éves vagyok,és IGEN,elítélem az abortuszt.
2009. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
28%
ez lemaradt 26/L
2009. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várok még, mert egy dogához kellene!
2009. dec. 5. 14:27
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
Ja,és még hozzáfűzném,hogy kockázatos terhesség,ami az anya életét veszélyezteti abban az esetben is beleegyeznék.első voltam
2009. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
1%

Ez gyilkosság. akárki akármit mond: ez különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés. Az "elítélem" nem kifejezés...

Tisztában vagy vele, hogy végzik ki szerencsétlen babákat? Nézz meg pár videót, vannak fent. És mindezt azért, mert nem képesek például örökbe adni.

Azt megértem, ha nincs pénz felnevelni, vagy nem akarják. De ezért élve széttrancsírozni egy embert?!

2009. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%

ha fiatal vagy vagy annak érzed magad egy gyerek felneveléséhez vagy nincs megfelelő helyzeted valami okból ami legyen nagyon nyomós pl: nem tudsz biztonságot nyújtani felé vagy stb hirtelen nem jut eszembe más

más esetben nagyon is..

2009. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%
21/L: Nem ítélem el. Ugyanis ha azt veszed, hogy hány felelőtlen tini van és sorra mennek abortuszra, képtelen lennének felnevelni egy gyereket. Nekem ha -nehogy megtörténjen- becsúszna egy gyerek, lelkileg fel tudnám nevelni, de anyagilag nem. Épp ezért nem is tartanám meg, mert az hogy a saját életemet esetleg tönkre teszem az nem érdekelne, de hogy egy ártatlan kis emberét is, na ezt nem vállalnám be.
2009. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
45%

Egészséges anyánál és embriónál mindenképpen elítélem az abortuszt. Örökbe kell adni olyanoknak, akiknek nem lehet gyerekük, ha már nem tudják vállalni az igazi szülők a gyereknevelést.

Beteg anya vagy embrió esetén engedélyezném csak az abortuszt. Azt az orvost és anyát, aki illegálisan végzi, gyilkosságért börtönbe záratnám. Lehet szigorúnak tűnök, de ez rettentő komoly dolog. Aki sajnálta a 200 Ft-ot gumira és helyette inkább az abortuszt választja megérdemli a büntetést.

20L

2009. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
49%
Akiben nincs elég felelősség,az ne dugjon,ha meg úgy jár vállalja a tettei következményét,és ne magát nézze és szabaduljon meg tőle mint egy "csomagtól",az olyan utána se érdemel gyereket,sem soha.
2009. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!