Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom kijelentette, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kijelentette, hogy szerinte a szex gumival sz. R, én viszont nem szeretnék fog. Tablettát szedni 18 évesen!?

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolatunk, még csak nem is voltunk úgy együtt, de felmerült a dolog egy beszélgetésben. Ő pedig határozottan kijelentette hogy gumival nem szereti, nem is nagyon akarja úgy... Nekem labilis a hormonháztartásom, és kifejezetten ellene vagyok az ilyen gyógyszereknek. A védekezés nélküli aktusba meg nem vagyok hajlandó belemenni. Jól érzem, hogy padhelyzet? Hogy köthetnénk kompromisszumot?
2014. jan. 29. 15:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
12%
Pharmatex? Vagy megszakításos közösülés.Én is ellene vagyok a fogamzásgátló tablettáknak.Mert csak összezavarja a szervezetet.
2014. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

*patthelyzet


Mondd el neki, hogy te viszont nem szedhetsz hormonális készítményt a szervezeted miatt. Ha nem juttok dűlőre, akkor nem illetek össze, és inkább keress mást.

2014. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én még talán jobban utálom a gumit, mint a pasik. Fogamzásgátlót szedtem régen, de az életbe nem szednék többet! Megszakítással védekezünk, de azért ez nem egy jó megoldás.


Nem tudom mi az a padhelyzet... patthelyzet lesz az inkább.

2014. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt az padhelyzet, másrészt, ha a hormonháztartásod labilis 18 évesen akkor nőgyógyász, és lehet hogy pont Ő javasolja, hogy szedd valamelyik általa meghatározott fog.gátlót, pont azért hogy beszabályozzátok a ciklusodat, meg a hormonháztartásodat.

Gumiban egyébként a pasik 80-90%-nak sz@r. Legalább ennyi számolt be az élvezet jelentős csökkenéséről a gumis és nem gumis szex közt. Persze ez nem mentség neki, de ha ez egy tartós kapcsolat, akkor utánajárhattok, hogy milyen más fogamzásgátlási módszerek vannak. Pharmatex megszakítással pl. nem annyira gázos, bár arra lehetsz allergiás. Kicsípheti bármelyikőtöket, stb stb.

Én a helyedben, ha tényleg nem állt be a hormonrendszered, felkeresnék egy orvost.

2014. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Egyrészt az (NEM) padhelyzet... lemaradt egy "nem" :$
2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Én meg férfiként azt mondom, hogy főleg egy friss kapcsolatban, főleg fiatalon felelőtlenség gumi nélkül. Egyrészt ugye a szervezetet megviseli a tabletta, másrészt meg a gimi legalább az esetleges betegségek ellen is véd.


#1: megszakítás? Adj jó ötleteket, hadd legyen még több "lehetek terhes?" kérdés!

2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"Jól érzem, hogy padhelyzet?"

Ha padon ülve került elő a téma, akkor igen.

Ha nem akarsz tablettát szedni, ne szedj; ha nem akar gumiban szexelni, akkor ne tegye. Viszont védekezés nélkül semmiképpen se csináljátok (hacsak nem akartok gyereket). Erre pedig a gumi lenne a legjobb, mert a fertőzésektől is véd.

Itt olvashatsz a fogamzásgátlási módszerekről: [link]

2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
orál, anál... kézzel... ezt azt lehet csinálni gumi nélkül is....
2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
hát tabletta az hat ha a gumi meg lyukas pekk
2014. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
26%

a gumi minden férfinak jó. csak önző köcsögöknek nem.


30+F

2014. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!