Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyivel az antibiotikum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel az antibiotikum kúra után szabad elkezdeni az első levél fogamzásgátlót, hogy hasson is, ahogy kell az első szemtől?

Figyelt kérdés

Még nem szedtem fogamzásgátlót,de a következő menzesznél szeretném elkezdeni, viszont még antibiotikumot kell szednem. Ha előtte pár nappal befejeződik a kúra, hogy elkezdjem a fog. gátlót, akkor az már nem hat rá, véd az első szemtől, ahogyan a tájékoztató írja?

Köszönöm a válaszokat előre is!

18/L


2014. febr. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A dokitól megkérdezhetted volna.

Én nem szeretek kockáztatni, szedném kb. egy hétig a tabit úgy, hogy közben gumival védekezünk. Azt a pár napot simán ki lehet bírni, ha már eddig kibírtátok valahogy.

2014. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, úgy gondoltam, hogy a menzesz alatti héten szedem plusz utána meddig kellene szedni, hogy hasson biztosra?
2014. febr. 3. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Kezd el a mensi első napján és védekezzetek utána minimum egy hétig még gumival. De tovább is mehetsz, akár az első hónapot végig gumival csinálhatjátok, hogy biztos nyugalom legyen.
2014. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érted hogy meddig kell szedni??? Folyamatosan, minden nap, addig ameddig babát nem akartok.
2014. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy meddig kell szedni, hogy ELŐSZÖR kifejtse biztosan a hatását? Tudom, hogy utána folyamatosan kell.. :D
2014. febr. 4. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Van aki az első hónapot még gumival csinálja végig, és az első megvonásos után már gumi nélkül csinálják. De tájékoztatóba benne van, ill. orvostól is megkérdezheted. :)
2014. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!