Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok tudnátok nekem segíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok nekem segíteni? Esetleg szedett valamelyikőtök KarHleight fogamzásgátlót, vagy valami hasonló 28 darabos fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

KarHleight fogamzásgátlót írt az orvosom. Viszont nem igazán értem a 7 fehér tabletta funkcióját. Esetleg tudnátok segíteni?

A menstruációm első napján kell elkezdenem. A 21 drapp színű tabletta után 7 fehér következik,de valami olyasmit mondott az orvos,hogy van aki kiszedi azt is,van aki nem. Na ezt nem értem. A fehér tablettáknak a menstruáció idejére kell kijönniük? A következő menstruáció kezdetekor a másik levél első tablettájával kezdjem,vagy sorban szedjem,ahogy kijön?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2014. jan. 8. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A fehér tablettát placebo tabik, semmilyen hatóanyag nincs bennük. Beveszed a 21 szemet, akkor kezdődik a szüneted. Nem muszáj beszedni a fehéreket, csak azért jó, hogy ne ess ki a rutinból.


Mindig az 1. számúval kezdd.

2014. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nekem nincs megszámozva,napok sincsenek ráírva,csak a nyilak mutatják,hogy merre felé haladjak.

Szóval,akkor úgy szedjem,ahogy kijön? A hét fehér után elkezdhetem a másik levelet?

2014. jan. 12. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég türelmes vagyok, de... BZDMEG OLVASD MÁR EL AZT A ROHADT BETEGTÁJÉKOZTATÓT!!!!
2014. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már rég megtettem volna,ha rajta lenne valami érthető nyelven..csak sajnos csehül nem beszélek..

De már szerencsére találtam egy szuper honlapot,ahol részletesen le van írva minden a fogamzásgátló-tabletták szedésével kapcsolatban. Azért köszi a választ.

2014. jan. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!