Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom félni attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni attól, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek ne hurrogjatok le, mert amúgy tökre észnél vagyok meg minden, de bebeszélni tudok magamnak egy csomó dolgot, és most is ez történt. Szóval szűz lány vagyok, és a barátommal pettingeltünk. Ő megujjazott. Nem nyúlt fel nagyon, csak... szerintem max 3 cm-t, mert nagyon fájt. Tényleg figyeltünk mindenre, hogy ne történjen baj. De most nem jött meg a havim (igaz csak 1 napja), de az előjelei sincsenek. ez persze lehet hülyeség, Mert mondjuk késik 1-2 napot,de elkezdtem bemagyarázni magamnak, hogy tutira nem figyeltem, ő megujjazott, volt az ujján ondó, és mi van ha...?


2013. márc. 14. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hurr...
2013. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem amugy szerintem biztos nemlehetsz attol..elvileg meghalnak a levegőn...1ső vltam
2013. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát. ha a barátodnak az ujjában van az ondóvezetéke akkor rettegj!
2013. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért lett volna ondó az ujján...? nem vagy terhes
2013. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert előtte elment... Szóval én is kielégítettem őt, és most így pánikolok...
2013. márc. 14. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Hurr-hurr

Ha ennyire félsz vegyél egy tesztet, de 99% hogy negatív lesz. Ujjazástól nem hinném hogy teherbe lehet esni. Bármi miatt késhet ( pl elfelejtetted h február rövid hónap, velem is volt már ilyen :) )

2013. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha ma már ezt megkérdezted volna egyszer...
2013. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"lvileg meghalnak a levegőn...1ső vltam"


Így van...72óra elteltével. Gratulálok neked is!

2013. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!