Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alaklomra jó védekezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alaklomra jó védekezési módszer a Durex Extra Safe óvszer és Pharmatex hüvelytabletta kombinációja?

Figyelt kérdés
Vannak-e veszélyei? Van más javaslatotok?
2009. dec. 7. 14:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
23%
nem az, h szerelmes vok. de ugorjak neki a pasimnak, h " te hülye, miért szakitottad ki?? " nem az ő hibája volt. először én tettem fel neki, szájjal az óvszert. ezért lehetett gond. a masik kettő pedig selejtes volt. azért nem olyan ritka az ilyen. amugy meg már nem gond, mert szedek tabit.
2009. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Értem...de nemtudom nekem is votl már hogy volt alatta levegő mégse szakadt ki(de mondom én közbe igazgatom mert ahogy termelődik az előváladék előbb-utóbb hajlamos elcsúszni a gumi). Lehet intim kérdés, de mennyire vagy nedves? Nem lehetett az a gond hogy nem voltál elég nedves és azért szakadt ki? Még ezt tudnám elképzelni.


A tabletta jó döntés, mi is átfogunk állni a hónap végén rá...nekünk muszály mert a párom úgy néz ki allrgiás a gumira vagy a rajta lévő sikosítóra(csípi, guylladása lett tőle...) meg gumiba amúgy sem a legjobb se neki se nekem...és akkor még enyhén fejeztem ki magam.

Gyakran vagyok azon a véleményen hogy nőne köröm a p*csére annak aki kitalálta a gumit...

17/F

2009. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

ha minőségit veszel és tudod használni, nem szakad ki. 7 évig védekeztem vele, egyszer nem szakadt ki a Durex. Baromi felesleges többet költeni rá még a hüvelykúppal is, ráadásul várni kell, kifolyik, büdös leszel tőle. Elég a gumi, csak olvassátok el a tájékoztatót, hogy kell használni. Nem olyan nehéz...


25F

2009. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
nekem is volt már olyan h elszakadta gumi. a gumi véd a fertőzésektől is bár ha tiszta mki nincs gond.
2009. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
elég a durex is mi is csak azzal védekeztünk
2009. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 17/F!

Remélem a következő alkalommal ki fog szakadni, csak hogy aztán ne legyél ennyire elszállva magadtól. Elég egyszer kifogni a szériahibásat, és kész. És nem hiszem, hogy mindenki béna, akinek kiszakadt. Persze, van, aki nem tudja használni, de azért szállj már le a magasból, nem te vagy az egyetlen, aki tisztában van azzal, hogy mit hogy kell csinálni. Bocs. Ezt muszáj volt elmondanom.

2009. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Bőven jó, csak a gumi is elég, nekem még soha nem szakadt ki. Amúgy ha már kúp, akkor inkább használj pleasuremaxot, vagy extra thint, azokkal jobban élvezed.

17F

2009. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
a szex filmekbe miért nincs eggyiksem?
2009. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
és aki meg gyereket akar miért nem jön neki össze?
2009. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nálunk is az első szexnél elszakadt a gumi.Én is mehettem 72es tabiért.Nem igazán tudtam,hogy létezik ilyen kup.bár tudtam volna..szóval szerintem nincs abban semmi gond,ha 100%os biztonságot szeretnétek.
2009. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!