Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet e? (Fogamzásgátló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet e? (Fogamzásgátló, menstruáció, negatív teszt, mégis rosszullét)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már lassan másfél éve fogamzásgátlót szedek, rendesen, sosem hagytam ki egyetlenegy szemet sem. A menstruációm is rendesen megvolt, szokásos napszámig, szokásos jelleggel.

Az utóbbi napokban viszont nagyon rossz a közérzetem. Fájdogál az alhasam. ( hozzáteszem, egy hónapja súlyos hólyaghurutom volt) Néha ráz a hideg, majd melegem van, lázasnak érzem amgam, de még hőemelkedésem sincsen. Olykor enyhébb hányinger tör rám, nem kívánok enni. Semmit!


Minden védekezés és egyébtől eltekintve felötlött bennem a terhesség gyanúja. Teszteltem, negatívat.


Kérdésem az volna, ki mit gondol? Mi lehet a gond?


2014. febr. 18. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2014. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz és majd kiderül.

Lehet hogy nem lettél rendesen, célzottan kikezelve a húgyhólyaghurutból és most egy újabb gyulladás kezd kialakulni és azért fájdogál az alhasad. Mindenképpen csináljanak vizelettenyésztést.

És ha a múltkori gyulladásra kaptál antibiotikumot és nem szedtél mellette probiotikumot, az meg kikészítette a gyomrodat és a hányingert, étvágytalanságot pedig az okozza.

Ha a teszt is negatív, ez nem terhesség.

2014. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!