Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom talán megőrültem?...

Nem tudom talán megőrültem? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ilyeneket írok, de nem tudó megnyugodni. Valamelyik nap a tömegbe rosszul lettem nem volt levegő, csak 2 napigm tartott a menstruációm, előtte görcsoltem 3 napig, ég a gyomrom, valamelyik nap reggel rosszul lettem. Ez mire utal? Bebeszelm magamnak ilyen hülyeségeket hogy terhes vagyok, pedig szűz vagyok. Bebeszelem magamnak? Ezek a véletlen művei?

14/L



2013. aug. 29. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen?
2013. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húst eszel?
2013. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tegnap csirkemell pörköltet ettem. Csak csirkét eszek más húst nem fogyasztok, kevés zöldséget es gyümölcsöt eszek.
2013. aug. 29. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhes tuti nem vagy! Ez lehetetlen, ha még szűz vagy!
2013. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom. Csak ez a véletlen de mindenre megvan a magyarázat mivel azért ég a gyomrom mert tegnap későn ettem a porkoltet, a gorcsok a közeledő menstruációra utal, a 2 napos menstruáció pedig azért volt mert ez nekem a masodik es meg nem állt be, a vértől pedig rosszul lettem ahogy bele néztem a wc-be első alkalommal is ez volt.
2013. aug. 29. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meg megvan a magyarázat, ne parázz! Egyél holnap is csirkepörköltet! Nokedlivel, ubisalival.
2013. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!