Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátláshoz a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátláshoz a tabletta mennyire jó? Menyire működik? Tapasztalatokat is írjatok ha tudok! ( Tri-Regol tabletta)

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Tri-Regol? >>> harmas ikrek!!! :)))
2014. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
a fogamzásgátló viszonylag jóó védekezési módszer én is szedem de attol gumit mindig használunk mert a gyogyszer a fertözésektől nem véd ezt ne felejtsd el :P
2014. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de ha a párommal nem védekezünk, csak a tablettát szedem attól lehetek terhes vagy ez egy biztos gyógyszer ellene?
2014. febr. 24. 14:23
 4/14 anonim válasza:
0%
Te hány éves vagy, 12?
2014. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem, most kezdtem el szedni és nem tudom h ez mennyire biztonságos dolog!
2014. febr. 24. 14:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Én más fajtát szedek, de a lényeg, hogy ha betartod a leírásban szereplő dolgokat, akkor mindenféle kiegészítő védekezés felesleges. Nyilván szokták mondani, hogy semmi nem véd 100%-osan, csak az önmegtartóztatás, de nagyon kicsi az esély a teherbeesésre, ha tényleg úgy szeded, ahogy kell.
2014. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
99%-ra biztonságos, én csak azért szedem, mert a kedves páromra nem megy rá a gumi :(
2014. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%-os biztonság kb
2014. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletes védelmet nyújt a combok közé szorítva...
2014. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyilván olyan fogamzásgátló módszer, ami 100 százalékos védelmet nyújt, olyan nincs.

De a fogamzásgátló, ha valaki rendesen szedi és minden előírást betart, tehát figyel arra, hogy mik azok, amik csökkenthetik a hatását és ilyenkor megfelelő ideig kiegészítő védekezést is alkalmaz, akkor azért nagyon ritkán esnek mellette teherbe. Én életem során kb. 6 évig szedtem fogamzásgátlót és soha nem lettem mellette terhes. Mikor babát terveztünk és abbahagytam, akkor is több, mint fél évig tartott, mire egyáltalán összejött.

A másik fogamzásgátló módszer, amit használtam és használok jelenleg is, az az óvszer volt, de azzal sem volt soha problémám, az sem szakadt ki még sohasem.

Szóval tényleg, ha mindre figyelsz, amire figyelni kell fog. gátló tabletta szedésénél, akkor az egyik legbiztonságosabb módszer a terhesség megelőzésére.

2014. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!