Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha ott alul néha...

Normális az ha ott alul néha bele-bele nyilallik? Nem a szeméremcsontomba, hanem belül érzem, de pontosan nemtudom elmagyarázni. Nem azt mondom hogy fáj, de nem kellemes.14hetes vagyok. Másnál volt hasonló? Aggódjak vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a hüvelyed környékére gondolsz normális ne aggódj:-)

Fog még sokszor ilyen lenni,mivel nő a baba,a méhed,tágulsz.Nekem pár napja több napig nyilalgatott,mára múlt el.Semmi baj nincs nyugi:-)27 hetes kismami

2010. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam,akörül:)köszönöm,akkor megnyugodtam ha ez normális.
2010. febr. 16. 13:51
 3/3 anonim válasza:
Ha kb egy vagy két hete érzel ilyet az a pici is lehet ha nagyon kell pisilned akkor többször előfordulhat mert akkor jobban lehet érezni.Tehát mozog a picid ennek csak örülni kell.Nem sokára már egyértelműbb lesz hogy ő volt.
2010. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!