Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most megjött vagy nem? Mi baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megjött vagy nem? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap óta "vérzek" ott alul, vagyis olyan mintha meg lenne csak mégis sokkal kevesebb. És nem most kéne meg jönnie, mert 1 hete múlt el, kb. 2 hét múlva kéne újra lennie. ÉS már elég rendesen beállt a menszeszem, vagyis 21-28 nap között ingadozik. Mással is volt már ilyen? Mi baj van? :(
2009. dec. 12. 11:13
 1/3 anonim válasza:
Nem biztos hogy baj van,de azért ha aggódsz ilyenkor fel lehet keresni egy nőgyógyászt vagy ha még nincs akkor háziorvost.
2009. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h baj lenne, ez lehet sok mindentől, stressz stb.. A helyedbe elmennék egy nőgyógyászhoz, jobb az ilyet letudni, és akkor legalább te is megnyugszol. Terhes nem lehetsz?
2009. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez van. de szerintem valami utó dolog lehet mert nekem 5-6 napja múlt el
2009. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!