Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring behelyezés/kivétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring behelyezés/kivétel valahogy elcsúszott, de hol hibáztam el és mi lesz belőle?

Figyelt kérdés
Január 30.án beraktam a Nuvaringet, és elvileg 20.án kellett volna kivenni és 27-én berakni (ez a hét csütörtök) viszont egész héten beteg voltam és világosan emlékszem hogy betegen se menszeszem, sem Nuvaring berakásom nem volt, viszont mikor múlt hét csütörtökön rosszul lettem a suliban és osztálytársam azzal poénkodott lehet terhes vagyok, azt mondtam "kivárt mert múlt héten jött meg" vagyis egy héttel előbb mint kellene de nekem fel sem tűnt semmi. Perpillanat nem értem hogy történt ilyen és iszonyatosan be vagyok pánikolva, mi történhet?
2014. márc. 2. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

úgy fest, mint egy detektívregény. direkt?

kivetted akkor?

2014. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, kivettem, és a használati utasítás átolvasása után a következőt halásztam ki

Ha a gyűrű a harmadik héten több, mint 3 órán át a hüvelyen kívül volt, vagy arra gyanakszik, hogy a hüvelyen kívül volt, fennáll a lehetősége, hogy nem védi meg a terhességtől. Dobja ki a gyűrűt, és válasszon az alábbi két lehetőség közül: 2 - Ne helyezze fel újra a gyűrűt! Először várja meg a menstruációját, majd legkésőbb 7 nappal azután, hogy az előző gyűrűt eltávolította vagy az kiesett, helyezzen fel egy új gyűrűt! Csak akkor válassza ezt a lehetőséget, ha az előző 7 nap alatt folyamatosan használta a NuvaRinget.

Ez szép és jó, de én pont a 2. és 3. hét határán vettem ki szóval nem tudom működik-e.

2014. márc. 2. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor jól értem, hogy a betegség miatt vetted ki? de miért?

nem emlékszem, hogy mikor használtam, bármilyen indok miatt el kellett volna távolítani.

szerintem vegyél egy terhességi tesztet, és utána kezdd úgy használni, mintha most tennéd fel életedben először. ha van ilyen feltétel, mint a gyógyszernél, hogy akkor véd jól, ha menzesz első napján kezded, akkor úgy. csak azért gondolom, mert nem jó ez a kavarás meg cserebere.

2014. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem elnéztem a heteket, nem a betegség miatt vettem ki de utána megtartottam a szokásos 7 nap szünetet és beraktam a következőt, csak most vettem észre a hibát mikor meg akartam nézni mikor kell kivenni a mostanit.
2014. márc. 2. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor egy héttel kevesebb ideig volt fenn, mint kellett volna. ez a gyógyszernél is gond. nem akarok hólyeséget mondani, szerintem hívd fel a nőgyógyászt.
2014. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ha érthetetlenül írok, fáradt vagyok és be vagyok parázva és nem tudok rendesen gondolkozni.
2014. márc. 2. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mit mondott a doki.
2014. márc. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!