Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú. 2 évig jártunk aztán szakított velem 2 hónappal ezelőtt. szokásos a helyzet, én szeretem ő már csak barátként tekint rám blablabla. na most az a kérdésem hogy szerintetek majd egy kis idő múlva megpróbáljam valahogy visszaszerezni vagy pedig hagyjam őt? tényleg nagyon nagyon szerelmes vagyok belé, és tudom magamról hogy mással nem tudnék lenni. ő volt az első szerelmem. mellette teljesen más voltam és nagyon megnyíltam neki. elválaszthatatlanok voltunk. mással nem tudnék olyan lenni mint vele és nekem az volt a tökély. mit tanácsoltok? ha azt hogy szerezzem vissza akkor mivel próbálkozzak? mármint csak úgy nagyjából.

2014. febr. 28. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek után én semmiképp nem tudnék kapcsolatot kialakítani vele. Lesznek emberek rengetegen az életedben, akikre nincs szükséged és nem erőltetheted rájuk, amit szeretnél, mert ez nem működik. Ha menni akar, menjen, engedd el. Csak szenvednél, ha újra összejönnél Vele. Fogsz találni olyat, akivel össze leszel nőve és nem csak 2 évig lesz veled. :) Csak ne siesd el, ne erőltesd, és ismerd meg mélyen a párod, ez kell! :) Ez az Én véleményem, gyakran eltér másokétól. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem tudod visszaszerezni. Sablonos leszek: Lesz majd más, ez tipikus első hosszú kapcsolat utáni reakció.
2014. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, szerintem ez minden kapcsolat utáni reakció, ha az embert dobják. sajnos benne van a pakliban, és több hónap kell, míg elmúlik, akár még hosszabb idő is, embertől függ.
2014. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem.. nem fog elmúlni. tudom és ismerem ennyire magamat. de lassan beleőrülök, hogy mindig mindenről eszembe jut. nem tudok másra gondolni, mert vele mindent csináltam. ha meglátok egy virágot, arra gondolok hogy ültettünk virágot a kertben. ha főzök, akkor arra hogy imádta hogy főzök. ha alszok, akkor hogy vele milyen volt. erre nincs megoldás.
2014. márc. 1. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy lehet, hogy neked ez új, de én már többször átéltem, és a legtöbb ember átéli minimim egyszer, de inkább többször. Hidd el, hogy nem te érzed ezt egyedül a világon. Egyébként elmúlik, csak nehezen. én is pont most kész vagyok, öt hónapja. de már sokkal jobb, mint az elején. viszont rengeteget teszek érte, hogy jobb legyen. mondjuk nekem már "rutinom" van, és tudom, hogy valamennyire lehet irányítani, lehet gyorsítani. a lényeg, hogy nem szabad belesüppedni. A sport egyébként sokat segít, hogy jobban legyél. Meg ha megpróbálsz másra koncentrálni. Van a neten egy csomó tipp, én is onnan tanulok.
2014. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!