Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló rendszeres szedése mellett lett valaki terhes?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyat nem ismerek...
2014. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló sem 100%, igen, van eset amikor a szedése mellett esik teherbe valaki.
2014. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi %-an rá az esély de én sem ismerek olyat aki normális szedés mellett esett volna teherbe. Nőgyógyászom is mondta meg tv-ben is volt már róla szó,hogy aki rendszeresen beveszi az adott időben és nem szed mellette mást ami gyengítheti, nagyjából esélytelen a megtermékenyülés.
2014. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a savlekötő ugye nem gyengíti a hatását? (controloc 20mg-os)
2014. márc. 4. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm terhes lett fogamzásgátló mellett. De be is vallotta, hogy nem szedte rendesen. Sokszor elfelejtette bevenni. Volt, hogy elment 2 napra, és nem vitte magával, így 2 napig nem is szedte. Akkor szerencséje volt nem lett terhes. Azt hitte nem gond ha nem szedi rendesen, mert így is véd..hát tévedett.

Az aki rendesen beszedi mindig, nem hagy ki 1 szemet sem, az nem lesz terhes. Én 15 éve szedem, és sosem lettem terhes.

2014. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azok lesznek terhesek,akik nem szedik rendesen, és kezdetektől fogva állandóan beléjük élveznek.


Szerintem növeli a biztonságérzetet,ha nincs puncibaélvezés...

2014. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem növeli a biztonságérzetet,ha nincs puncibaélvezés...


szerintem meg nem csak az érzetet.

2014. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is hasonló kérdéssel kerestem itt választ.

Elvileg igaz, ha rendesen szedi valaki, akkor nincs baj. Én pl. beállítom a telefonom, h csörögjön, így nem felejtem el., :)

Mi a párommal pluszban gumival védekezünk, de most mégis parázok h gáz van. :O :S

De szt

2014. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 17:55

Minek szeded a gyógyszert ha gumival is védekeztek??

Én lassan 20 éve gyógyszert szedek, és soha nem estem teherbe tőle. Amikor terveztük a babát, akkor abba hagytam a gyógyszert és szinte azonnal terhes lettem. Ha valaki rendesen szedi akkor nem esik teherbe..

2014. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi a párommal pluszban gumival védekezünk, de most mégis parázok h gáz van. :O :S


huhú. És mi lesz most?

2014. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!