Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane bevont tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannika1214 kérdése:

Diane bevont tabletta mellett kell-e védekezni?

Figyelt kérdés
A tablettát 1 hete szedem és 1x menstruáltam. Most ismét szedem már a második hónapban tartok, és 2 szemet vettem be. Ma lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk, és nem szakította meg, és kicsit megijedtem. Az érdekelne hogy ilyenkor lehet-e egyáltalán igy szeretkezni, és hogy most bajban vagyok-e?

2014. márc. 4. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet mellette. Szedtem én is a Diane tablettát 3 hónapig és nem volt vele ilyen probléma. Viszont nem jó gyógyszer, nem tudom utánna olvastál-e. Mármint úgy értem hogy több országban is be van tiltva és ez nem is fogamzásgátló csak az a mellékhatása. Ha vérzés zavart csinál ne csodálkozz majd.
2014. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!