Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a pharmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a pharmatex hüvelytabi?

Figyelt kérdés
Baráommal régóta együttvagyunk midnig óveszerrel védekeztünk mivel tabit nem szedhetek. kipróbáltuk a pharmatex hüvelytabit megszakításos módszer nem ment el bennem meg mi midnig is vigyáztunk. de megbízható a pharmatex ha figyelünk a hazsnálatára és nem megy el bennem?
2009. dec. 13. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én önmagában a hüvelykúpban/tabiban nem tudnék megbízni, inkább csak kiegészítő védekezésként. Persze ez emberfüggő. Van olyan barátom, aki már évek óta ezt használja a barátnőjével és még mindig nem lett semmi, viszont van olyan ismerősöm is, aki a második ilyen együttlét után terhes lett. Nekem, ha mindenképpen ezt kéne használnom, akkor megszakítással csinálnám ez biztos, de amúgy ha elmész nőgyógyászhoz, és elmondod a problémádat biztos tud rá más megoldást is. Pl nekem ajánlott vmi természetes fogamzásgátló tablettát is, amiben már nem mesterséges hormonok vannak, vagy ott van a hüvelygyűrű is!
2009. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pharmatex-bébi... szerintem ez a fogalom sokat elárul:(
2009. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amellett voksolok, hogy önmagában megszakítás nélkül is biztonságos, de megszakítással meg főleg. Szerintem ebben az esetben nyugodtan használjátok.
2009. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a kommentet. csak ugye nekem doki mondta hogy nem szedhetek tabit. hüvelygyűrű meg necces hogy azon járna a fejem hogy vajon jó helyen volt e stb. barátomba bízok mert egyszer volt hogy gumi nélkül és semmi nem lett
2009. dec. 13. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy bízol benne, még távozik belőle váladék, ami ugyanúgy tartalmazhat illetve tartalmaz is spermát. Ergo, hiába húzza ki időben, hogy ha pont az az egy kis sperma lesz olyan ügyes, hogy bejusson, ami az előváladékkal távozott. Rögtön meg kellett volna kérdezned, hogy ha nem szedhetsz tabit (és remélhetőleg tudod is miért), akkor az óvszeren kívül tud-e még valamilyen módszert ajánlani. Én nem igazán bíznék ezekben a kúpokban, krémekben, tablettákban, de ha te úgy érzed nyugodt lélekkel tudod végig csinálni, akkor hajrá.
2009. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÉN használom,megszakítás nélkül és lekopogom eddig semmi baj nem lett.

Viszont peteéréskor megszakítással alkalmaztuk a hüvelytablettát.

2009. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!