Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor fog megjönni a menstruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Az első levél kiszedése után a 4. napon jött meg. Most tartok a második levél vége felé. Általában(tapasztalatokból), ilyenkor már vagy a 4. vagy hamarabb jön meg, később ugye nem?Eddig akiket megkérdeztem, mind azt mondták, hogy vagy ugyanazon a napon vagy pedig hamarabb.

(Tudom, hogy mindenkinél máshogy van ezért csak tapasztalatokra vagyok kiváncsi)


2009. dec. 13. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt mi nem fogjuk tudni neked megmondani. mindenkinek más. nekem 5. napra jön meg.
2009. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja igen és azt elfelejtettem, hogy az első két hónapban még harmadik napra jött meg.
2009. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

oda irtam, hogy TAPASZTALATOKAT várok nem pedig, hogy ti mondjátok meg nekem, hogy mikor fog megjönni. Csak a kérdés van úgy feltéve.

Kösz

2009. dec. 13. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy az első vagy a 2., 3. vagy a 4. vagy az 5. vagy a 6., esetleg a 7. napon.
2009. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pedig még kérdezed is: "később ugye nem?" ha felteszel egy kérdést sanszos, hogy válaszolni fognak rá.
2009. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akár később is megjöhet. nekem pl a 2. év után áttolódott vasárnapról hétfőre. bármi lehet,.
2009. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!