Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfelejtettem bevenni a 7nap szünet utáni 8. napon a tablettát akkor mi a teenddőm?

Figyelt kérdés
Jangee nevű fogamzásgátlót szedem és a tájékoztatóban erről nincsen szó :/ nem tudom mit tegyek

2014. márc. 9. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Ne ovszer nelkul k.rjal...-.-
2014. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elfelejtetted akkor másnap szedd be a kövit, lehet kicsit eltolódik, de nem lesz baj. Nekem is volt ilyen.
2014. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nincs erről semmi a betegtájékoztatóban! Már nagyon idegesítő, hogy még olvasni sem bír az, aki tabit szed!!!


" Egy tablettát hagyott ki az első héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti). A következő tablettákat a szokásos időben vegye be és alkalmazzon kiegészítő fogamzásgátló módszert a következő 7 nap alatt, például használjon óvszert. Ha a tabletta kihagyása előtti héten szexuális együttlétre került sor, lehet, hogy terhes. Ebben az esetben forduljon orvosához."


ÉS még egy csomó szöveg van ez alatt, és fölött...

2014. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az első kommentelőnek az intelligens hozzászólását köszönöm szépen :) ha nem tudsz értelmesen hozzászólni akkor tartsd meg magadnak


az utolsó kommentelőnek meg azt láttam de mivel az első nap felejtettem el szedni ezért belegondoltam abba ,hogy ESETLEG,hogy ha az első nap felejtem el akkor más lehet

2014. márc. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!