Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durván 1éve szedek fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván 1éve szedek fogamzásgátlót, de most abba szeretném hagyni. Menzesz után nem szándékozom többet szedni (symicia). Sok dolgot hallottam, hogy utána szenvedhetek a menzeszemmel, meg örüljek ha megjön stb. ezek mennyire igazak?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha abbahagyom? Tapasztalatok?

2014. márc. 12. 13:58
 1/5 anonim válasza:
Én is most hagytam abba csak én 12 és fél év után. Ha szerencséd van nem tapasztalsz változást, ez sajnos nagyon egyénfüggő hogy reagálsz. Percre pontos menzeszre kicsi az esély a gyógyszerhez képest, talán ez a legvalószínűbb. Nekem mindkét kolleganőm szenvedett pár hónapig pattanásokkal az tény, én még nem tudok nyilatkozni. Amikor egyszer évekkel ezelőtt tartottam 1 hónap szünetet a libidóm nagyon felugrott, ez remélem most is így lesz:) Meglátjuk úgyis.
2014. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elvileg a gyógyszer vízvisszatartó a szervezetben,ezért nő a súlyunk is,ha abba hagyom a szedést,lemegy az a plusz kiló?:O

köszönöm a válaszod,pattanásoktól nem tartok fog.gátló elött szebb volt a bőröm,mint most :)

2014. márc. 12. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem gázos a hormonrendszerem alapjáraton, mikor elkezdtem először szedni azelőtt ebből csak annyi jelentkezett, hogy degeszre ehettem magam de nem látszott meg rajtam illetve iszonyatosan pattanásos voltam és a hajam is zsíros volt, nem volt pontos a menzeszem, havonta megjött ennyi volt a biztos pont és első nap előtti este iszonyatosan görcsölt de aztán minden happy. 3 év fogamzásgátló szedés letakarította a pattanásokat, viszont a gyógyszer alatt felszedtem 30-40 kilót depressziós evés miatt. Nem tudom mennyire volt hatással a gyógyszer a depressziómra, mert alapból szomorú eset miatt alakult ki, de lehet ráerősített. A libidóm a padlószint alatt volt és elég változékony volt a hangulatom, de mondjuk ez az utolsó félévben megszűnt mikor gyógyszert cseréltem. Aztán mikor abbahagytam visszajöttek a pattanások, a zsíros haj ami ráadásul erőteljesen hullott. Mindenhol sötét szőrszálak kezdtek nőni, különösen az államon és a hasamon (totál kiborultam tőle), aztán 8 hónapig nem volt menzeszem, amikor megjött majd 1 hónapig tartott aztán szépen lassan beállt, hogy havonta max 1 hétre kopogtatott be. A hajhullás is mérséklődött, a zsírosság maradt (2 naponta hajat mostam), menzesz alatt hihetetlenül görcsölt a hasam nem csak előtte, az első pár hónapban állandóan megijedtem a sok vértől, hát na a gyógyszer alatt meg a 8 hónap "szabadság" alatt elszoktam a mennyiségétől :D viszont a libidóm a plafont verdeste, és miután megint volt menzeszem ledobtam a súlyfelesleget mindenfajta megerőltetés nélkül, csak kevesebbet ettem és kb ennyi.


Viszont most egy féléve újra szedek gyógyszert csak teljesen másfajtát. A pattanások szinte eltűntek, a hajamat elég heti kétszer megmosni, nem hullik (csak hajmosáskor kb), a menzesz továbbra is szörnyű de legalább nem tart sokáig csak 4-5 nap és a libidómhoz se nyúlt hozzá, szóval én aztán többet nem hagyom abba, amíg nem szeretnék gyereket, mert most már tudom mire kell figyelni, mint "cserélni kell a gyógyszert!" mellékhatás és nem 30-40 kilóval nehezebben eszmélek amikor gyógyszer mellett képtelen vagyok fogyni mozgással is.


Szóval totál egyéni ki hogy reagál. Van akinek működik minden úgy, mint a gyógyszer előtt, másnak megbolygatja és lehet gyógyszerrel jobb, mint nélküle.

2014. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én egy éve szedem és + 20kgnál tartok..

remélem semmi baj nem lesz,mert agyvérzést kapok

2014. márc. 12. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nem volt semmi problémám, a nem is híztam se közben se miután abbahagytam, annyi hogy gyakrabban van meg mint gyógyszerrel de ez előtte is pont így volt, meg hát tovább van meg
2014. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!