Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másfél éve szedek fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szedek fogamzásgátlót mindig órára pontosan soha egy szemet se hagytam ki mostanáig.7 szünet nap után 6 szem tablettát elfelejtettem bevenni. ( a bántó kommentárokat nem szükséges leírni) Nagyon félek. Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztetek akkor igen. Hogy lehet 6 napig elfelejteni?? ujra kell kezdeni és addig védekezni. De ne lepödj meg ha most egy ideig leszenk hormon zavarjaid. ez nagyon nem egészsges. ez nem játék, nem egy vitamin hogy hol szedem hol nem. A kár maradandó hormonális gondokat is okozhatnak az ilyen kis kilengések....
2014. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mikor és hogyan voltatok együtt..
2014. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

magam se tudom hogy lehettem ilyen hülye,hogy elfeledkeztem róla..

abban a 6napban voltunk együtt minden védekezés nélkül. el nem ment bennem. Miután kiderült már védekeztünk meg szedtem tovább gyógyszert.

Emellett még pajzsmirigy gyógyszert is szedek

2014. márc. 13. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván lehetsz terhes. Felesleges kérdezni. Kösz.
2014. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Anyukám szerinte mivel régóta szedem ezért elvileg még így is véd azért hogy nem szedtem meg a pajzsmirigy bajom miatt is nehezebben lehetek terhes.

Vettem tesztet negatív lett. De reggel csinálok még egyet azért.

2014. márc. 14. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nincs igaza. Nem véletlenül kell naponta szedni. Egy szem kihagyás miatt is lehet baba, hát még 6 szem.
2014. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!