Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék felíratni fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék felíratni fogamzásgátló tablettát, de nem merek elmenni nődokihoz. Mit tegyek? Le tudná írni valaki részletesen, ehhez milyen vizsgálatokat végez az orvos? Elküld-e egyéb vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam recept nélkül kiadhatón, de azért ezek komoly szerek, amiket nem lehet csak úgy szedni, meg amúgy is csak hüvelykúpokat, krémeket láttam, melyeknek állítólag kellemetlen íze van, aminek biztos nem örülne a fiú.
2009. dec. 14. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem vizsgált meg. Beszélgettünk , elmondtam ,hogy mióta vagyok együtt a barátommal, szeretnék szedni, ő mit tanácsol stb... ÉS a végén felírta, amit ő a számomra legjobbnak talál.
2009. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen megvizsgál elküld vérvételre, csinál rákszűrést, itt a keresőben beírod hogy nőgyógyászati vizsgálat és máris megkapod a válaszokat.
2009. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem elküldött vérvételre, ami a májfunkciók miatt szükségesek, mert ha valakinek nem működik megfelelően akkor nem írhatnak fel ilyen gyógyszert. Ezen kívül vett hüvelykenetet, és ha már ott voltam csinált egy rákszürést is. Ennyi 5 perc alatt végeztem, és nem várta meg az eredményt hanem rögtön felírta. De hogy őszinte legyek nem mentem el vérvételre, mert egy héttel azelőtt voltam és tudtam hogy nincs gond semmilyen májfunkcióval.
2009. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És miért nem mersz elmenni nőgyógyászhoz? Hidd el, nem éri meg halogatni. Én is nagyon izgultam az első alkalom előtt, de aztán rájöttem, hogy abszolut nem kell félni.

Fogamzásgátlót pedig nem kapsz anélkül, hogy el ne mennél. Laborra el fog küldeni, de ez is csak a te érdekedben van!

2009. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!