Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ismertek megbízható eseményutá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek megbízható eseményutáni (72 órás) tabit, ami vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
mi a neve és kb mennyibe kerül?
2014. márc. 16. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan amit vény nélkül kapható? szerintem nincs.
2014. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
igen van olyan most pontosan nem tudom a nevét de lehet hogy a 72 óra az sok de a gyógyszertárban felvilágosítanak és kb 2000 forintba kerül
2014. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Dugni azt tudsz védekezni nem
2014. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
védekeztünk, de kiszakadt ha ennyire érdekel kedves 3.
2014. márc. 16. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy hivatalosan semmilyen 72 órás tabletta nincs, ami vény nélkül kapható lenne.

Amúgy meg miért is ne tudnál elmenni nőgyógyászhoz, hogy ő írja fel? Simán el tudsz menni. Sőt. Ilyen esetben muszáj lesz elmenni.

2014. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de kérni kell időpontot? vagy ha mondom a recepción, akkor adnak erre egy receptet?
2014. márc. 16. 12:50
 7/9 anonim válasza:

Szépen besétálsz, elmondod, hogy miért jöttél (a recin is). Így nem kell időpont. Gyakorlatilag bármelyik nőgyógyászhoz bemehetsz aki rendel.

[link]

2014. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel a 72 órás tabletta egyben sürgősségi fogamzásgátlás is, így fogod magad, bemész a nőgyógyászati ügyeletre, ott majd az orvos felírja neked.

Ha időpontra várnál, akkor valószínűleg bőven kicsúsznál a 72 órából. Illetve a recepción sem valószínű, hogy csak úgy az orrod alá dugják a receptet. Orvossal biztos kell hozzá találkoznod.

2014. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem kell időpont, és ügyeletre is mehetsz érte. számít az idő, én már a gyógyszertárban be is vettem, ahogy megvettem.


ez a noname gyógyszer kétezerért hülyeség.

csak receptre van, 6-7 e HUF.

rigesoft vagy escapelle.

2014. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!