Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a Rigesoft...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a Rigesoft 72 órás tabi?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordult,hogy nekem is be kellett vennem. Szörnyű görcseim voltak tőle. És igazából nem is biztam meg benne mert hallottam már olyat aki 3 órával az aktus után bevette és mégis terhes lett. De ez persze ritka és bármelyik tabletta mellett előfordulhat.Ha egy mód van rá akkor kerüld!Szedj állandót!
2008. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Csak egy kicsit aggódok mert nálunk ez először fordult elő:S..Remélem nem lesz semmi baj!:S
2008. nov. 7. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a legbiztonságosabb,ha még 24 órán beül beveszed,hiába hívják 72 órás tabinak. Nekem is egyszer szükségem volt rá, 69 órával az aktus után vettem be,de nem lettem terhes. Mellékhatások sem jelentkeztek.

Bár ez egyéni példa, mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete. Arra viszont figyelj, hogy lehetőleg egy cikluson belül 1-nél többször ne vegyél be ilyen tablettát,mert rettentően megkavarja a hormonjaidat.

2008. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nállam teljes mértékben megbizható volt.Mellékhaásként kavarogtam tőle!
2010. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!