Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal úgy, hogy a mensim utolsó napjában voltam és belém ment. Szedek gyógyszert de azt írja csak a 2-ik hónap első tabletta után hat. (nekem azt csak 4 nap múlva kell bevennem) mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
terhes lehetek!???

2014. márc. 23. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
sok..,miért nem védekezel te kis ku.va??
2014. márc. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudod egyáltalán hány éves vagyok? azért a te korodra kíváncsi lennék....
2014. márc. 23. 01:01
 3/9 anonim ***** válasza:
18-24 köztt vagy..:)
2014. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Lefeküdtem a barátommal úgy, hogy a mensim utolsó napjában voltam és belém ment." - Hazafelé jeges volt az út, és elestem. Ez nem így megy! Ha pedig ennyire hülye vagy, hogy mindent ráhagysz, akkor meg is érdemled!! Idióta, mindegy, hogy hány éves vagy, gyerekes, ahogyan viselkedtek!
2014. márc. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mi az, hogy mindent ráhagyok!?

hallod..párkapcsolatban élek..nem lehet gyerekem!? (ha lenne sem vetetném el, hanem megoldanánk..csak még nem terveztem, mert nincs meg minden anyagi körülmény hozzá) az esélyre vagyok kíváncsi...képzeld szedem a tablettát is..szóval védekezek, csak még nem járt le az idő amíg hat.

2014. márc. 23. 01:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne velem veszekedj, hanem a pároddal kellett volna közölnöd az aktus előtt, hogy fogja vissza magát, mert holtidőben vagy! Ami a kérdést illeti, elvileg a gyógyszer az egész hónapot lefedi, bár nincs sok tapasztalatom benne, nem vagyok csaj.
2014. márc. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, milyen tablettát szedsz, én lindynette 20-at, és az már a legelső szemtől véd, és ez vonatkozik a gyógyszerszünetes napokra is, amikor "megjön". mi akkor is ugyanúgy szexelünk, mindig bennem megy el a barátom, és soha semmilyen probléma nem volt.

akkor nem hat a gyógyszer megfelelően, ha kihagysz egy-egy szemet, vagy kihányod/hasmenésed van, és emiatt nem tud felszívódni.

szóval, gyógyszer mellett azért nem olyan könnyű - szerintem - teherbe esni.

2014. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utána néztem és semmi esély rá szinte szóval megnyugodtam. amúgy dienille nevű tablettát szedek.
2014. márc. 23. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy terhes maradtál. elvileg mensi alatt nem igazán marad úgy senki sem. (még én sem)
2014. márc. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!