Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lesz akkor a születendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz akkor a születendő babával, ha valakinek nem volt tudomása arról, hogy terhes, azazhogy megfogant, és közben fogamzásgátló tablettát szed?

Figyelt kérdés
Mi történhet a babával, ha nem tudták, hogy megfogant, és fogantatása után akár 4-5 hónapig fogamzásgátló tabit szed a nő? Ebben az esetben fogyatékos lesz a baba? Mert hallottam olyant, hogy megfogant a baba, s mégis megjött a nő menzesze még a 4. hónapban is, tehát nem tudták, hogy állapotos, csak ő nem szedett tabit, neki egészséges ikrei születtek. De olyankor mi a helyzet, ha az illető nő tabit is szed közben? Azt tudom, hogy úgy is megszületik a baba, csak nem tudom milyen fogyatékosságai lehetnek... Előre is köszi a válaszokat...!

2014. jan. 1. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem debil lesz. Mármint ténylegesen agykárosodott. Persze fenn áll a testi fogyatékosság is.
2014. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy lesz születési rendellenessége,vagy nem.
2014. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt most úgy mondtam, hogy ha nem is tud róla, közben ihat és cigarettázhat is. Nem Figyel Oda. A tabletta csak plusz.


Szerintem a nő életkorától is függ.

2014. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ugy vannak kifejlesztve a modern bogyok, hogy nem erheti baj, bar en ezt nehezen hiszem el. 50-50%.
2014. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eszerint nem okozhat gondot a magzatra nézve:


[link]

2014. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jan. 2. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem okoz gondot a mai fogamzásgátlók már úgy vannak megcsinálva hogy nagyon alacsony a homron tartalmuk, pontosan azért, hogy esetleges teherbe eséskor ne károsítsa a magzatot.
2014. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!