Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel lefeküdtünk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel lefeküdtünk és nem védekeztünk, de időben kivettem, tehát az sem, hogy utolsó pillanatban vettem ki és elméletileg nem kellene akkor bajnak történnie ugye?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhes lett.
2014. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van előváladék, ami még azelőtt is folyhat, hogy hozzáérsz a kezeddel akár. Szóval van rá esély. Mindenképp esemény utánit javaslok, ha nem telt még le az idő. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de...lehetséges, hogy teherbe esett

nem védekeztetek..és attól, hogy nem élveztél bele, még az előváladék ad némi esélyt a terhességre - nem zárható ki

2014. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt barátnőmmel is így volt, mert nem szeretett volna óvszert hasznàlni és semmi nem történt!Köszönöm a kommenteket!
2014. márc. 23. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

attól, hogy az előzővel nem történt baj...basszus...lehet, hogy mindig szerencsétek volt és nem volt előváladékod, nem volt épp peteérése..(vagy titokban mégis szedett fogamzásgátlót - ellenkező esetben nagyon hülye volt a barátnőd is)

vagy valamelyikőtök/mindketten meddők voltatok

ettől még most terhes lehet

jah, és ha ennyire tudod, akkor minek kérdezted? te úgyis jobban tudod, hogy védekezés nélküli szex nem okoz terhességet

2014. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, így elég minimális az esély! :) (Nőgyógyászok is mondják, utána lehet nézni)

Azért legközelebb védekezzetek. :)

2014. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Legközelebb mindenképpen védekezünk! Viszont arra is gondoltam hogy ha most elkezdi a fogamzásgátlót ugye tini szervezet (17éves) elméletileg fel borul a hormonháztartás és megjön neki kis idő mulva 1het vagy akár több! Szerintetek? Vagy pont ez a legroszabb?
2014. márc. 23. 18:59
 8/9 A kérdező kommentje:
És szerintem ami segít, hogy szűz volt!
2014. márc. 23. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:

nem segít, hogy szűz volt...beetetted, hogy ha szűz nem lehet terhes? nem lehet egy észlény a barátnőd se, ha ebbe belement

a fogamzásgátlót a menzesz első napján kell elkezdeni szedni (vagy 2-5. napon, de akkor egy hétig kiegészítő védekezés kell)

ha te így veszed a védekezést, akkor jobb elkezdenie a fogamzásgátlót

de a nőgyógyász vizsgálja ki! vérvétel stb.!

2014. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!