Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtünk a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska778 kérdése:

Lefeküdtünk a barátommal vasárnap este,5. napja szedtem a fogamzásgátlót, és óvszer nélkül feküdtünk le a barátommal. A barátom állítása szerint azután élvezett el miután kivette. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot!
2013. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Először is szerintem h még csak 5 napja szedted a tabit akkor hatalmas esély van rá h még nem hat, ja és az egy dolog h nem ment el benned de előváladék is tartalmaz spermát...
2013. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
2. vagyok, szerintem egy eseményutánit jobb lenne bevenni:)
2013. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
attól függetlenül,hogy szedek fogamzásgátlót?
2013. júl. 8. 15:43
 5/19 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató azért van mellékelve a gyógyszerek mellé, mint a fogamzásgátlód mellé is, hogy szépen elolvasd A-tól Z-ig. Ott feketén-fehéren le van írva, hogy az általad szedett bogyó véd-e az első szemtől avagy sem. Keresd meg, aztán alkoss véleményt te magad.
2013. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De egy bizonyos ideig szedned kell, h elkezdjen hatni!!!!:)
2013. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

NEM lehet esemény utánit bevenni tabi mellett! Ne okoskodjon, aki nem ért hozzá.

Kérdező, te meg helyettünk a betegtájékoztatót olvasd már el..... Ha véd az első szemtől, akkor csak annyi az esélyed a teherbe esésre, mint alapból a tabi mellett.

2013. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést nem tudtam h nem lehet eseményutánit..:/
2013. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Második nagyon buta vagy... Miért riogatod szerencsétlent azzal, hogy óriási esélye van a teherbeesésre? Ez hülyeség. Ha a ciklusa első napján vette be az első szemet, akkor már az első szemtől védenie kell a gyógyszernek. Ha pedig nem az első napon vette be az első szemet, hanem a 2.-5. napon, akkor egy hét kiegészítő védekezés (óvszer) kell! Ez általában így van a mostani gyógyszereknél.
2013. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Eseményutáni tabletta?! Uramisten... Legalább ne válaszolj már neki hülyeséget és bújj el. Fogamzásgátló szedése mellett TILOS bármilyen eseményutáni tablettát bevenni.
2013. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!