Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom előző barátnőit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom előző barátnőit nem ejtette teherbe megszakításos módszerrel, akkor nálam se nagy az esély?

Figyelt kérdés

Azt mondta azelőtt soha nem védekezett, mindig kivette mielőtt elélvezett. Velem eddig gumival csinálta, de most úgy alakult, hogy nem volt nálunk, szóval most mi is így csináltuk. Én nagyonnagyon félek, de ha felhozom neki csak mérges, hogy miért nem értem meg hogy eddig sem volt baj előző barátnőivel, több évig, akkor nálam miért lenne...

Légyszi nyugtassatok meg hogy tényleg nem lesz baj :( tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem tudom visszafordítani.


2014. márc. 25. 23:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk megnyugtatni mert még a legprofibb bukik, brókerek vagy nőgyógyászok sem tudnak pontos esélyeket mondani arra, hogy mekkora eséllyel esnél teherbe.
2014. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet tudni


van akinél akkor se jön össze, ha beleélvez, van akinél meg már a kihúzós módszerrel is összejön


ha nagyon összepasszoltok, akkor van esély a gyerekre

2014. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagy az esély is!


Nekem több barátnőm,ismerősöm van,aki mindig megszakítással szexelt,aztán egy új partnernél így esett teherbe 1-2hónap után.

2014. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 savanyújóska ***** válasza:
78%
Ha eddig 6 autóval nem karamboloztam, a 7-el fogok? Ki tudja? Ez is ilyen, van, akinek bejön, van akinek nem. Ő hisz benne, hiszen elég nagy mintán bejött, ebből indulj ki az érveiddel. Esetleg Pharmatex, arról se sok jót hallottam, de a semminél több, és volt ismerős, akinek 1 éven át bejött, és utána sem baba csúszott be...
2014. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Te felelőtlen vagy a pasid meg egy agresszív kis p*cs.

Üzenem neki, hogy azért, mert eddig szerencséje volt, lehet, hogy most nem lesz.


Lehet baj.

2014. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Akkor nem nyugodhatok meg ennyi miatt? :/ de ha eddig az előváladéka nem termékenyített meg senkit, akkor kisebb az esély hogy engem pont meg fog, ugye? :(

Nagyon félek, az tuti hogy ez volt az 1. és utolsó alkalom hogy így csináltuk, mert azóta még álmomban is ezen parázok :S

Egyébként mindketten 19 évesek vagyunk.

2014. márc. 25. 23:49
 7/25 Hanariko ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég bunkó barátod van már bocsi. Mi az hogy mérges lesz ha fölhozod? Oké, hogy eddig nem lett baj, de bármikor megtörténhet. Ha megtörténne a baj (bár nem kívánom) kíváncsi vagyok, mi lenne a reakciója. Na mindegy, szerintem még egy ilyen megszakításosba ne menj bele, és ha emiatt is mérges lesz, akkor meg elgondolkodnék a helyedben. (remélem érted.)
2014. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Hanariko ***** válasza:
100%
Bocsi, most látom csak a kommentedet, jól teszed, ha nem mész bele többet ilyenbe. Meg aztán ha idegeskedsz, később fog megjönni, az meg megint újabb idegeskedést generál, hogy vajon miért nem jön meg?. Szóval csak okosan, nem éri meg ezt a szorongást.
2014. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Arra nagyobb esélyed van, hogy egy jó kis nemi betegséget kapsz tőle, miután eddig sose védekezett. Mondjuk egy jó kis HPV-t, ami nála nem okoz tünetet.


És természetesen a terhességre is van esély.


A nagy számok törvénye alapján, ha csak nem meddő, akkor ideje, hogy csődöt mondjon a "barátod módszere".


Abortuszról/becsúszott gyerek témáról már beszélgettetek valaha?


A ilyen nagyképű, túlontúl magabiztos csávók szoktak a legnagyobb ívből szarni a következményekre, és egyértelmű nekik, hogy "majd a nő kikapartatja", ha baj lenne.

2014. márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kerdes leforditva kb: ha az eddigi baratnoi butak voltak akkor en is buta vagyok?
2014. márc. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!