Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan nyugodjak meg? (részlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Pár nap múlva kellene megjönnie. Vannak is rá utaló jelek (görcsölgetés, mellem érzékeny). Nemi életet élek, óvszerrel védekeztünk (nem szakadt ki). Ráadásul peteérésem sem volt, amikor együtt voltunk. Mégis ideges vagyok, hátha terhes lettem. Az idegesség miatt is késhet tudom, szóval valahogyan meg kellene nyugtatnom magam. Ne olyanokat mondjatok légyszi, hogy ha valaki ilyen parás, akkor ne éljen nemi életet. Az nem segít. Egy 19 éves lány.
2009. dec. 19. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet.
2009. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már kimutatná a terhességet?
2009. dec. 19. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jaja terhességi teszt. Aktus után két héttel már mutathat eredményt :) Reggeli első vizeletből csináld :) Garantáltan negatív lesz :) Nyugi, semmi esély a babára :) Megnyugtatna, ha egy egészségügyi diplomás mondaná ezt neked? :) Megnyugodhatsz :)
2009. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha pár nap múlva kellene megjönnie, akkor most minek parázol még? :O

Ráérsz akkor parázni ha nem jött...

De amúgyis: " óvszerrel védekeztünk (nem szakadt ki). Ráadásul peteérésem sem volt, amikor együtt voltunk."

Ha az óvszer ellenére is terhes leszel, akkor David Copperfield legyen a neve :D Addig meg NE PARÁZZ! :)

2009. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg óvszerrel védekeztünk és is mindig alig vártam, hogy megjöjjön, pedig nálunk sem volt soha gikszer. Én azt javaslom, ha komoly kapcsolat, és egészséged engedi akkor inkább szedjél fogamzásgátlót, akkor nem kell majd mindig aggódnod és elengedheted magad. Szerintem nem kell terhességi teszt, csak akkor ha már régóta késik. De előre kár megvenni, meg fog jönni nyugi.
2009. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, első mondatban: és=én
2009. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szija!

Én ugyanilyen vagyok Mint te. Ha tudtam h 0% esélye van a teherbeesésnek mert védekeztünk ellenőrizve lett az óvszer is bebeszélem magamnak hogy Én tuti Terhes vagyok. Megnyugtatni nehéz volt magam csak azt mondogattam hogy tuti nem vagyok az és hogy nem lehetek hisz mindent ellenőriztünk megtettünk és minden Ok volt. Ennek hatására kezdtem én el tablettát szedni és igy már teljes biztonságban érzem magam .

Ha tartós Kapcsolatban élsz neked is javaslom hidd el sokkal felszabadultabb leszel tőle.

Sajnos vannak ilyen "parás" lányok mint mi...:)

Remélem Segítettem.

19/L

2009. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg az lesz a legjobb, ha iratok fel bogyót:)
2009. dec. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!