Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek a dolga lenne megvenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a dolga lenne megvenni az óvszert?

Figyelt kérdés

4,5 évig szedtem gyógyszert de azt már nem írja fel nekem a doki. Adott egy újat, de a 3. levél kezdetekor piros pöttyös lett az arcom, a 3. levél beszedése után nem irattam újabbat. A pöttyök elmúltak.

Most óvszerrel szeretnénk szeretkezni. Csak nem tudjuk ki vegye meg... Ő vagy én... (én nő vagyok)


2014. ápr. 7. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
a fiú
2014. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Smucig egy barátod van. Vegyen most ő!


F

2014. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy ki veszi meg, ugyanúgy megveheti a csaj is ahogy a pasi is. Sőt szerintem sose árt ha van a nőnél is óvszer.....biztos ami biztos :)
2014. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nőként cikinek érzem megvenni.

A "ki vegye meg" kérdés nem az anyagiakra irányul, mert együtt élünk...

2014. ápr. 7. 20:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki megvenni nőként!


Amikor óvszerről van szó. hogy mennyibe kerül, meg, hogy nem meri megvenni, ilyenkor arra kell gondolni, hogy még mindig jobb mint egy váratlan gyereket tologatni egy babakocsiban.

2014. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az vegye meg, aki dugni akar...

viccen kívül, gondolom jársz te is a DM-be, a havi tusfürdő-szempillaspirál-akármi mellé bedobsz pár óvszert is és annyi.

2014. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben az vegye meg,aki hamarabb jár olyan boltban.
2014. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne érezd cikinek mert nem az.....nyugodtan vehetsz én is vettem már nőként nem egyszer. Senki nem fog kinézni, ez egy természetes dolog hidd el :) 3-as voltam
2014. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem járok DM-be... nem veszek szempillaspirált meg semmi kozmetikumot... :D

Szinte mindent a Sparban veszek, az összes eladó és pénztáros ismer.. :D

2014. ápr. 7. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát aztán??

kit érdekel, hogy ismernek , előbb utóbb mindenki dugni fog. ők is dugnak csak ők műszak végén veszik meg.

2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!