Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akarja megvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja megvenni az óvszert. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés
Múltkor is én vettem meg, ö nem meri, pedig idosebb mint én, huszonévesek vagyunk, de szégyelli.Mindig én vegyem meg?
2012. júl. 6. 17:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz, már ne haragudj, hogy egy huszonéves pasi szégyell gumit venni ...szeretkezni nem szégyell?????
2012. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, neki, hogy vedd meg vagy nem dugunk..ennyi a történet! :D
2012. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Elég töketlen lehet a srác, de az se baj, hogy te veszel.
2012. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ha házasok lennétek, lehet h nem szégyellné
2012. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nekem nem gond, ha néha én veszem, de ne mindig. mondta, hogy vegyem meg ö majd kifizeti, de akkor már ö is megvehetné.de ö nem mert nem meri, ez volt a válasz.
2012. júl. 6. 17:24
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy hogy érzi, kettőtök közül ki a férfi?
2012. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Sikeresen kifogtál egy lányt fiúbőrben :D Kicsit seggberúghatnád, hogy szedje magát össze.
2012. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen automatából miután alaposan körbenézett nem látja e meg valaki!
2012. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 galen malek ***** válasza:
hát ez döbbenet azért itt vagyok én átlagos férfi nekem nincs csajom ilyen balfékeknek meg van csaja aki még az óvszert is fél megvenni ez mekkora xar már :(
2012. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mondtam neki, nyugodtan vehet ö is, erre de hogy ö beszari...és nincs is szex azóta, csak kézzel meg szájjal csináljuk egymásnak, de célozgat, hogyha lenne gumi, lehetne több is...
2012. júl. 6. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!