Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem vagyok terhes? :' (

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes? :' (

Figyelt kérdés
Mirabella fogamzásgátlót szedek 3. hónapja, rendszeresen egy szem sem maradt ki és mindig ugyan abban az időben szedem. Nem hánytam, nem volt hasmenésem. Mellékhatásként mellnövekedés és feszülés jelentkezett. Ebben a hónapban viszont erősebben jelentkezett középidőben. hányingerem is volt de nem reggelente. erős nyomásra alig látható emlőfolyás jelentkezik. Előző hónapban már gyengébb volt a menstruációm. Gyakran fáj a fejem is. Remélem nincs baj.

2014. ápr. 7. 21:05
 1/6 anonim válasza:
ha nem vagy biztos a dolgokban, csinálj egy terhességi tesztet vagy menj el orvoshoz!
2014. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem,hogy van :D
2014. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, terhes vagy :(
2014. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hormonrendszeredbe piszkált be picit, keresd fel a nődokit h írjon másik gyógyszert. (Azért reagál úgy a szervezeted mint ha terhes lennél, mert gyakorlatilag olyan hormonösszetételt tartalmaz a tabletta, ami elhiteti a szervezeteddel, hogy terhes, ezért nem történik peteérés).
2014. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem vagyok terhes? :' (

Mirabella fogamzásgátlót szedek 3. hónapja, rendszeresen egy szem sem maradt ki=====>>>NEM VAGY TERHES


De fog.gátlónál 100% biztonság, ha ne élveznek agybafőbe a puncidba


+Egy jó tanács,mindenkinek aki él nemi életet,függetlenül attól, hogy védekezik-e : időszakonként teszt elvégzése(már 500ft-ért is lehet kapni)

2014. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rosszul reagál a szervezeted a hormonokra... Ez így nem valami jó. Írass fel másikat a dokiddal!
2014. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!